Субота, 02.12.2023, 02:21
Вітаю Вас Гість | RSS

Категорії розділу
Статистика

Главная » 2021 » Березень » 21 » Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.
22:42
Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги.

Чемерис Валентин Лукич.
"Вітька + Галя, або Повість про перше кохання".

Повість про життя і пригоди школярів із села Великі Чаплі. На сторінках цієї книги переплелись: дружба і перше кохання, вірність і перший поцілунок, дуель і перше побачення. Героїчні, а часом і безглузді вчинки підказують Вітьку Горобцю шлях до серця Галі Козачок.

повість про життя і пригоди школярів із села Великі Чаплі. На сторінках цієї книги переплелись: дружба і перше кохання, вірність і перший поцілунок, дуель і перше побачення. Героїчні, а часом і безглузді вчинки підказують Вітьку Горобцю шлях до серця Галі Козачок.

Барбара Космовська.
«‎Буба. Сучасна європейська підліткова книга».

Якщо тобі шістнадцять років, твоя мати — відома письменниця, батька частіше можна побачити на телеекрані, ніж удома, а старша сестра постійно заявляє про своє бажання стати кіноактрисою, життя здається не таким уже й легким. На щастя, у Буби є ще дідусь Генрик, який додає життю позитиву. Ну, і є в неї улюблені джинси й мартенси. Захоплива й сповнена теплого гумору книжка розповідає про відкриття світу дорослих, пошуки дружби, перше кохання, гіркоту поразок та маленькі й великі перемоги над собою.

 

Барбара Космовська.
«‎Буба. Мертвий сезон. Сучасна європейська підліткова книга».

Кажется, что весь мир сговорился против Бубы. Любимый Милош увлекся очаровательной Ребеккой, рядом нет лучшей подруги, а дедушка ушел в виртуальный мир интернет-чатов. Мама, как всегда, занята собственной карьерой, зато на смену ей появляется бабушка Рита с целым чемоданом полезных советов... Мертвый сезон, да и только! Но вскоре Буба попадает в приключения: находит нового друга Сироту, получает известие от пропавшей подруге, а еще играет в бридж со зловещим Юзефом по кличке Сталин и даже... проводит ночь в полиции. А кроме того Буба становится свидетелем чудес, которые разгоняют тучи над их домом.

Роальд Даль.
«Чарлі і шоколадна фабрика».

«Чарлі і шоколадна фабрика» — найпопулярніша книга Роальда Дала, одного з літературних батьків Джоан Ролінґ — авторки «Гаррі Поттера»... Жив собі бідний хлопчик, якому раз на рік — на його день народження — дарували єдиний дарунок — маленький шоколадний батончик. Але хлопчик мав добре серце, і тому з ним трапляється неймовірна пригода, яка не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих.

  Королів-Старий Василь
"Хуха-Моховинка".

Казки Василя Короліва-Старого (1879—1943) — справжня перлина української літератури. Автор переосмислив і оживив багатьох персонажів української міфології. Усі вони чесно живуть невидимими поруч із людьми, де можуть, допомагають їм, оберігають від лиха, злих вчинків, поганих думок. Письменник прагне облагородити українську “нечисту силу”, позбавити дітей почуття жаху перед вигаданими страшними істотами, зацікавити молодь міфологією. Книга вчить розрізняти добро і зло як у казках, так і в житті.

Винничук Юрій Павлович.
"Місце для дракона".

Що станеться, коли народові буде замало смерті змія, бо зло ним не вичерпалось? Що буде, коли він кинеться шукати й інші джерела зла? Одного дракона на всю державу замало. Де взяти ще стільки драконів, аби кожен мав кого розіп’ясти? Де взяти стільки юд, аби мали на кого перекласти провину? Коли народ не має кого проклинати – сили його підупадають. Боже! Пошли нам драконів!

Янссон Туве.
«Країна мумі-тролів».

До першої із трьох книг серії «Країна Мумі-тролів» найзнаменитішої казкарки Фінляндії Туве Янсон про кумедних мумі-тролів та інших дивовижних істоток, що населяють Долину Мумі, увійшли повісті «Маленькі тролі і велика повінь», «Комета прилітає», «Капелюх Чарівника».

Тиждень книги.

Категория: Бібліотека | Просмотров: 279 | Добавил: Вио | Рейтинг: 5.0/1
Пошук по сайту
Календар
Архів новин

Copyright ЗСШ72 Запоріжжя ©2014 - 2023
Безкоштовний хостинг uCoz