Категории раздела
Главная » 2021 » Март » 18 » В гостях у юних читачів
12:11
В гостях у юних читачів

В гостях у юних читачів  майстриня слова Запорізького краю, наша землячка Галина Романівна Гузовська-Корицька!

Я  обережно несу дар Божий – СЛОВО…
Впиваюсь ним увесь свій творчий вік.
Бо я філолог!... Так і є… Філолог!

Щоб словом українським дорожить!
Г.Р. Гузовська-Корицька

Благодатне й щедре на таланти наше  рідне Запоріжжя, зігріте лагідним сонцем, заколисане буйними вітрами, омите хвилями Дніпра

16 березня  в Запорізькій спеціалізованій школі N72 з поглибленим вивченням хімії та біології відбулася творча онлайн-зустріч учнів 6 класу з письменницею-землячкою, завідувачкою кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ «ЗОІППО» ЗОР, членом-кореспонденткою Української Академії Акмеології Гузовською-Корицькою Галиною Романівною.

            На зустрічі авторка презентувала свій творчий доробок –книгу оповідок про живий і такий мудрий «Світ навколо нас»,  життєісторії про «Калинове намисто жіночої долі», улюблену книгу для дітей «Кульбаба: дід чи баба».

Учні з цікавістю слухали уривки з  творів та змогли зануритися у світ мистецтва. Продовжилась зустріч жвавим спілкуванням авторки та дітей, де юні шанувальники літературного слова розпитували про роки дитинства, навчання та коли і як виникло бажання писати, про тематику творів та  задуми авторки. Галина Романівна познайомила своїх пошановувачів  з творчими планами, цитувала рядки улюблених творів, учила  бачити навколишній світ добрим поглядом небайдужої людини, шанувати одвічні народні цінності – родину, землю, красу, щирість; розкривала моральну красу, душевне багатство земляків, чарівну силу українського слова.

Авторка показала: наскільки є закоханою в українське рідне  слово.

У свою чергу учні поділилися враженнями від прочитаних оповідок з книги «Світ навколо нас», створили з підготовлених ними ілюстрацій до творів картину «Дивосвіт Г.Р. Гузовської-Корицької очима учнів 6-А», подарували авторці  теплі слова вдячності за творчість та наголосили, що горді тим, що мають можливість спілкуватися з письменницею –землячкою, твори якої сповнюють душу любов'ю, ніжністю, красою.  Діти презентували Галині Романівні  квітку   побажань.

Галина Романівна подарувала своїм читачам нові збірочки з автографом.

Усі твори  Г. Р. Гузовської-Корицької мають свою неповторну енергетику, зачіпають срібні струни духовних переживань і вчать нас бути добрими та відкритими.

Безсумнівно, зустріч з письменницею залишила в дитячих серцях тепло і радість від спілкування, бажання прочитати ще більше творів письменників- земляків.

Чекаємо на наступну зустріч!

 

 

Просмотров: 49 | Добавил: Вио | Рейтинг: 5.0/1
Поиск по сайту
Календарь
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2021
Бесплатный хостинг uCoz