Категории раздела
Главная » 2021 » Май » 24 » «Візитка молодого спеціаліста». Тиждень Школи молодого вчителя «Ініціатива і творчість молодих».
09:21
«Візитка молодого спеціаліста». Тиждень Школи молодого вчителя «Ініціатива і творчість молодих».

Як стверджував А.С. Макаренко, "справжнім учителем-вихователем можна стати після роботи в хорошому педагогічному колективі через кілька років". Таку ж думку мав і В.О. Сухомлинський: "Молодий спеціаліст стає хорошим учителем, перш за все, дякуючи обстановці творчої праці педагогічного колективу і учнівського".

Отже, входження молодих вчителів у складний світ шкільного життя, їх успішна професійна діяльність значною мірою залежить від того, в який колектив попаде вчитель, як його зустрінуть, якою турботою їх оточать, яку надаватимуть методичну допомогу, як стимулюватимуть до вияву ініціативи, творчості. З появою молодих вчителів у школі додаються більш сучасні педагогічні технології, нові свіжі ідеї, креативні підходи та й, звичайно, привабливі, молоді, усміхнені обличчя. Крім того, сучасні діти дуже цінують молодих учителів, які володіють ґрунтовними знаннями свого предмету, обізнані в сучасній музиці, модних тенденціях, молодіжних течіях, які знають, що таке «Facebook» та «Instagram», спілкуються по Скайпу, у Viber, Telegram та WatsApp, вільно почувають себе в лабіринтах Інтернету та є постійними учасниками чатів, форумів, вебінарів та конференцій.

Молоді вчителі в рамках тижня Школи молодого учителя «Ініціатива і творчість молодих» з 26.04.2021 по 30.04.2021 провели заходи дистанційно. Так, розпочався Тиждень «Візиткою молодого спеціаліста» ...

Наступним був онлайн-круглий стіл з обміну досвідом, де вчителі презентували теоретичний матеріал за власними методичими темами. Так, Островська Марія Михайлівна підготувала презентацію на тему: «Використання інтернет ресурсів на уроках англійської мови в старшій школі для підвишення мотивації учнів», Карачарова Оксана Анатоліївна доповіла про «Формування навичок здорового способу життя засобами фізкультурно-оздоровчої роботи з учнями початкової школи» і Яценко Єлизавета Михайлівна проінформувала про «Використання інтерактивних методів для розвитку читання під час ГПД».

Також, Войтенко Тетяна Миколаївна взяла участь в Міському проєкті "Тракторія розвитку молодого педагога":   

І, на завершення Тижня, керівник ШМВ Глядченко Світлана Іванівна провела онлайн-засідання на тему: «Найбільші страхи молодого вчителя».

Від того, наскільки вдалим буде старт, залежить, чи отримає спортсмен лаври переможця. Для молодих вчителів, які починають свою професійну діяльність, добрий старт так само важливий. Тільки змагання тут полягає в адаптації до нових умов, а перемога - в відчутті себе повноцінним членом колективу і вчителем, якого поважають учні.

Усе невідоме завжди породжує страхи. Те, що молоді вчителі з острахом ставляться до нового досвіду, є цілком нормальним.

Просмотров: 37 | Добавил: Вио | Рейтинг: 5.0/2
Поиск по сайту
Календарь
«  Май 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2021
Бесплатный хостинг uCoz