Категории раздела
Главная » 2015 » Сентябрь » 18 » Test&Tips: об’єктивна оцінка досягнень з іноземної мови
12:10
Test&Tips: об’єктивна оцінка досягнень з іноземної мови

ГРАФІК

проведення тестування в межах міського методичного проекту «Те§1&Тір$»:

об’єктивна оцінка досягнень з іноземної мови»

19. 09. 2015 року

 

Факультет іноземної філології ЗНУ (II корпус)

 

Початок

тестування

Навчальні заклади

13.00

Заводського району (англійська мова)

Ленінського району (англійська мова) Орджонікідзевського району' (англійська мова)

Всі учні (з усіх районів), які записались на тестування з німецької та французької мови

14.00

Хортицького району (англійська мова) Шевченківського району (англійська мова)

Школи прямого підпорядкування(англійська мова)

15.00

Жовтневого району (англійська мова)

Комунарського району (англійська мова) >

Примітки.

1. Реєстрація учнів розпочинається за 20 хвилин до початку тестування відповідної групи.

 

 

ПОЛОЖЕННЯ
про реалізацію міського проекту
«Test&Tips»: об’єктивна оцінка досягнень з іноземної мови»
 
1. Загальні положення
      1.1Співорганізаторами Проекту є інформаційно-аналітичний методичний центр департаменту освіти і науки, молоді та спорту Запорізької міської ради і факультет іноземної філології Державного вищого навчального закладу «Запорізький національний університет».
     1.2  Учасниками проекту є учні 11 класу навчальних закладів м. Запоріжжя, які планують здавати ЗНО з іноземної мови в поточному навчальному році.
     1.3   Міський проект «Test&Tips»: об’єктивна оцінка досягнень з іноземної мови» проводиться з метою:
-         забезпечення якісного навчання та практичного застосування іноземних мов учнями, створення умов для підготовки старшокласників до зовнішнього незалежного тестування з іноземної мови;
-       надання можливості учням 11 класів отримати незалежну об’єктивну оцінку їхнього рівня мовної компетенції з іноземної мови та індивідуальних рекомендацій щодо підготовки до  ЗНО з іноземної мови в поточному навчальному році;
-       стимулювання в учнів бажання до подальшого самовдосконалення в галузі володіння іноземною мовою;
-       встановлення наступно-перспективних зв’язків у навчанні іноземним мовам у форматі «школа – вищий навчальний заклад».
 
2.Умови реалізації проекту 
2.1 У межах проекту на базі ЗНУ у вересні кожного року проводиться тестування  учнів 11 класів навчальних закладів м. Запоріжжя, які планують складати ЗНО з іноземної мови в поточному навчальному році. Зміст тестів включає завдання на визначення рівня володіння лексичним та граматичним матеріалом.
2.2 Заявки для участі у конкурсі надаються до інформаційно-аналітичного методичного центру до 15 вересня кожного року. Кількість учасників від навчального закладу не лімітована.
2.3  Журі, до якого входять провідні фахівці з числа науково-педагогічних працівників факультету іноземної філології Запорізького національного університету, за результатами перевірки робіт складає рейтинг учасників і готує індивідуальні рекомендації для всіх учасників щодо підвищення рівня їх мовної компетенції з іноземної мови.
2.4 Оргкомітет у 10-денний термін надсилає на електронну пошту кожному учасникові його номер у рейтингу та індивідуальні рекомендації щодо підвищення рівня його мовної компетенції з іноземної мови з метою підготовки до ЗНО. Крім того, оргкомітет у 10-денний термін доводить до відома навчальних закладів прізвища 20 кращих учасників тестування і запрошує їх для нагородження.
 2.5 Нагородження дипломами топ-20 кращих учасників тестування відбувається у Запорізькому національному університеті у жовтні в межах проведення Дня відкритих дверей.

2.6   У жовтні кожного року учасникам методичного семінару-практикуму вчителів іноземних мов надається статистично-аналітична інформація за результатами тестування випускників.
Категория: Профорієнтація | Просмотров: 327 | Добавил: Вио | Рейтинг: 0.0/0
Поиск по сайту
Календарь
«  Сентябрь 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2020
Бесплатный хостинг uCoz