Категории раздела
Главная » 2017 » Август » 21 » Есть куда стремиться ... все рекорды еще впереди ...
09:18
Есть куда стремиться ... все рекорды еще впереди ...

СПОРТИВНЫЕ РЕКОРДЫ ШКОЛЫ

Силова підготовка

хлопці

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Романченко Павло

150 разів

6-Б

Коринчук Микита

81 раз

5-А

 

 

 

7-8

Свіріденко Данило

210 Разів

8-Б

Романченко Олексій

277 раз

8-Б

 

 

 

9-11

Богомазов Антон

210 разів

9-Б

Свириденко Данило

Догомазов Антон

300 раз

300раз

9-Б

10

 

 

 

Силова підготовка

дівчата

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Таранова Валерія

121 раз

6-Б

Вареник Аліса

120 разів

5-А

 

 

 

7-8

Сироватко Вікторія

120 разів

8-А

Чеботарьова Ганна

75 раз

7-А

 

 

 

9-11

Міщенко Анастасія

100 разів

9-Б

Сироватка Вікторія

90 раз

9-А

 

 

 

Стрибки зі скакалкою за 1 хвилину

хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Христенко Данило

208 разів

6-А

Вороновський В

158 раз

6-А

 

 

 

7-8

Бондаренко Сергій

178 разів

7-А

Бондаренко Сергій

175 раз

8-А

 

 

 

9-11

Пилипенко Максим

228 разів

11

Фатов Андрій

225 раз

10

 

 

 

Стрибки зі скакалкою за 1 хвилину

дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Кошик Христина

213 разів

6-А

Вареник Аліса

167 раз

5-А

 

 

 

7-8

Судакова Марія

203 разів

8-Б

Радіонова Катерина

150 раз

8-Б

 

 

 

9-11

Громік Віктория

218 разів

11

Краснонос Валентина

193 раз

10

 

 

 

Човниковий біг

хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Ілларіонов Данило

9,2 сек

6-А

Шинкаренко Валерій

9,1

5-А

 

 

 

7-8

Цистан Владислав

8,8 сек

8-А

Бердніков Микита

9,0

7-Б

 

 

 

9-11

Степанян Ванік

8,2 сек

11

Савельє Григорій

Карпенко Олександр

8,4

9,2

9-А

 

 

 

Човниковий біг

дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Козлова Аліна

9,9  сек

5-Б

Романенко Катерина

10,0

5-Б

 

 

 

7-8

Карпенко Олександра

9,0  сек

8-А

Кошик Христина

9,4

7-А

 

 

 

9-11

Винарчук Вікторія

9,1 сек

11

 

 

 

 

 

 

Стрибки в довжину з місця

хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Ілларіонов Данило

220 см

6-А

Іса Аляуддін

220

6-А

 

 

 

7-8

Терещенко Віктор

240 см

8-Б

Єфименко Єгор

235

8-Б

 

 

 

9-11

Гладков Владислав

280 см

11

Спічуков Руслан

268

11-А

 

 

 

Стрибки в довжину з місця

дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Козлова Аліна

190 см

5-Б

Романенко Катерина

180

5-Б

 

 

 

7-8

Рак Дар’я

220 см

8-А

Сібілева Євгенія

200

7-Б

 

 

 

9-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Метання м'яча

хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Ілларіонов Данило

42 м

6-А

Коринчук Микита

37

5-А

 

 

 

7-8

Іса Омар

49 м

8-А

Новоселов Микита

52

8-А

 

 

 

9-11

Мельник Дмитро

67 м

9-А

Савельєв Григорій

60

9-А

 

 

ґ

Метання м'яча

дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Онищенко Дар’я

40 м

5-А

Онищенко Дарина

41

6-А

 

 

 

7-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9-11

Щербакова Анастасія

42 м

9-Б

 

 

 

 

 

 

Крос

хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Головатчик Микола

1500м – 5хв50 сек

6-А

Шинкаренко Валерій

6,41

5-А

 

 

 

7-8

Тимченко Олег

1500м – 5хв35 сек

7-Б

Тимченко Олег

5,40

8-Б

 

 

 

9-11

Бельський Андрій

1500м -5хв28сек

9-А

Фатов Андрій

7,29

10

 

 

 

Крос

дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Таранова Валерія

1500м – 6хв17сек

6-Б

Маслова Діана

7,43

5-Б

 

 

 

7-8

Свистун Анастасія

1500м – 6хв42сек

8-А

Таранова Валерія

6,16

7-Б

 

 

 

9-11

Сомусєва Поліна

1500м - 6хв

9-Б

Гордієнко Анастасія

6,06

11-А

 

 

 

Біг 30 метрів

хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Вороновський Владислав

4,5 сек

5-Б

Вороновський В

4,8

6-Б

 

 

 

7-8

Цистан Владислав

4,4 сек

8-А

Бердніков Микита

4,5

7-Б

 

 

 

9-11

Піщальников Артем

3,9 сек

11

Фатов Андрій

4,1

10

 

 

 

Біг 30 метрів

дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Козлова Аліна

4,9 сек

5-Б

Козлова Аліна

4,7

6-Б

 

 

 

7-8

Рак Дар’я

4,6 сек

8-А

Сібілева Євгенія

4,8

7-Б

 

 

 

9-11

Винарчук Вікторія

4,4 сек

11

 

 

 

 

 

 

Біг 60 метрів

хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Вороновський Владислав

8,3 сек

5-Б

Вороновський В

8,7

6-Б

 

 

 

7-8

Василенко Михайло

8,0 сек

7-А

Романенко Павел

7,9

7-Б

 

 

 

9-11

Степанян Ванік

7,4 сек

11

Фатов Андрій

7,7

10

 

 

 

Біг 60 метрів

дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Козлова Аліна

9,6 сек

5-Б

Козлова Аліна

9,0

6-Б

 

 

 

7-8

Свистун Анастасія

9,1 сек

8-А

Сібілева Євгенія

7,8

7-Б

 

 

 

9-11

Громік Вікторія

8,1 сек

11

Уліпенко Марія

8,5

9-А

 

 

 

 

Просмотров: 184 | Добавил: Вио | Рейтинг: 0.0/0
Поиск по сайту
Календарь
«  Август 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2019
Бесплатный хостинг uCoz