Категории раздела
Главная » 2019 » Май » 6 » Правил безпеки на залізничному транспорті
12:01
Правил безпеки на залізничному транспорті

Через недотримання громадинами
Правил безпеки на залізничному транспорті
безглуздо втрачається найцінніше - здоров'я  та життя  людей

     За 2018 рiк внаслідок наїзду швидкісних електропоїздів отримали травми різного ступеню важкості 23 чоловіки проти 41 в минулому році, а кількість травм зi смертельним наслiдком зменшилась до 19 випадкiв проти 34 вiдповiдно, але тiльки в перiод з 1 сiчня 2019 року сталося 7 випадкiв травмування громадян швидкiсними поїздами, з яких 5 зi смертельним наслiдком.

     Найбiльша кiлькiсть наїздiв на громадян трапилась на територiї Київської (5 випадкiв), Полтавської (4 випадки), Львiвської (3 випадки), Кiровоградської (3 випадки) областей. Окрiм  вищевказаних,  травмування  людей  виникали  на територiях Хмельницької, Харкiвської, Днiпропетровської, Вiнницької та Житомирської областей.

     На початку цього року, а саме 28 сiчня близько 19 години при слiдуваннi електропоУзду ЕКр-1 «Тарпан» виробництва ПАТ  «Крюкiвський  вагонобудiвний завод» NQ 743 сполученням Дарниця-Львiв на перегонi Шатрище-Коростень Житомирської областi локомотивною бригадою було помiчено групу дiтей, якi знаходились бiля колiї. Завдяки пильностi машинiста та помiчника машинiста електропоїзда, а також завдяки їхнiм професiйним дiям наїзду вдалося запобiгrи.

     Основними причинами травмування громадян на залiзницi залишається порушення ними правил безпеки на залiзничному транспортi. Це, зокрема, перехiд залiзничних колiй перед потягом, що наближається; ходіння безпосередньо по колiях або близько до них (на вiдстанi менше п'яти метрiв до крайньої рейки); знаходження надто близько вiд краю пасажирської платформи (менше, нiж пiвметра) пiд час проходження поїзда, iгнорування заборонних звукових та свiтлових сигналiв залiзничних переїздiв.

     Справжньою катастрофою на сьогоднi є користування мобiльними телефонами, аудiоплеєрами чи нанушниками поблизу залiзничного полотна та стихiйний перетин громадянами залiзничних колiй, не обладнаних для перетину.

     Найприкрiшим iз наслiдкiв наїзду поїзда,  безсумнiвно,  є травмування  людей та їх загибель. Серед iнших негативних наслiдкiв наїзду на громадян слiд вiдмiтити порушення графiку руху поїздiв, виникнення незручностей для пасажирiв та працiвникiв поїїзних бригад, а також пошкодження  обладнання  поїзда   рiзного ступеня складностi, що тягне за собою непередбаченi  фiнансовi  витрати  на виконання  ремонтних  робiт.

Фiлiя «Українська залiзнична швидкiсна компанiя» акцiонерного товариства

«Українська залiзниця» нагадує, що залiзнична колiя - це зона пiдвищеноi небезпеки ... Тому i поводитися потрiбно з особливою обережнiстю, зокрема на дiльницях курсування швидкiсних електропшздів. Через недотримання елементарних правил безпеки люди втрачають найцiннiше - власне життя.

 

Вiддiл охорони працi фiлii" «Украiїнська залiзнична швидкiсна компанiя» акцiонерного товариства «Украiїнська залiзниця»

Категория: Безпека!!! | Просмотров: 174 | Добавил: Вио | Рейтинг: 0.0/0
Поиск по сайту
Календарь
«  Май 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2020
Бесплатный хостинг uCoz