Категории раздела
Главная » 2017 » Март » 6 » Підвищення кваліфікації за фахом «Вчителі англійської мови» ...
16:16
Підвищення кваліфікації за фахом «Вчителі англійської мови» ...

2 березня   наша  школа  приймала  багаточисленну групу  гостей із 30  вчителів  англійської мови міста  і  Запорізької області, які проходять  на даний момент навчання на курсах  підвищення кваліфікації за фахом «Вчителі  англійської мови» КЗ «Запорізького обласного інституту післядипломної педагогічної освіти» ЗОР.

Вони прийшли з метою відвідати відкритий урок вчителя англійської мови вищої категорії Мудрої Людмили Григорівни в її підгрупі 5 б класу та ознайомитись з роботою методичного об’єднання вчителів іноземної мови  школи.

Темою уроку, який представила Людмила Григорівна, була тема Запоріжжя – моє рідне місто. Урок був повністю творчо розроблений вчителем. Задачі, які вчитель ставив перед учнями, а саме:


• Узагальнити знання лексики за темою;

• Активізувати  граматичний матеріал ( прийменники місця і руху) ;

• Формувати  вміння  і  навички  говоріння в серії мовленнєвих інтерактивних  вправ;

• Навчати, як скласти діалоги, спираючись на розмовні фрази;

• Розвивати навички біглого читання;

• Розвивати міжпредметні зв’язки з навчальним предметом історією;

Розвивати комунікативні здібності в парній і груповій роботі;

•  Поліпшити практичні навички англійської мови на тему "Запоріжжя- моє рідне місто" в монологічному  і діалогічному мовленні ;

Вчити працювати на комп’ютері і створювати проекти в Power Point.  

Розвиваючі:

• Розвивати емоційно-образну сферу і творчі здібності учнів при вивченні теми «Рідне місто»;

• Розвивати вміння учнів самостійно конструювати знання.

Виховні:

  • Формування патріотичного ставлення учнів до рідного міста;
  • Виховувати такі особистісні якості учнів як впевненість у відповідях, вміння виступати перед аудиторією з проектом;
  • Стимулювати інтерес учнів до вивчення англійської мови   

  -  були повністю реалізовані на уроці.

Учні продемонстрували не тільки свої хороші знання з лексики і граматики за темою, вони також побували на вулицях міста завдяки онлайн –камерам в інтернеті, і розіграли діалоги в ролі жителів міста та англомовних туристів, яких цікавило як пройти до МакДональдса  на проспекті Металургів, до пам’ятника героям Небесної сотні на Площі героїв.

В Запоріжжі є немало вулиць, які носять імена знаменитих людей міста.  Серед них Леонід Жаботинський, Володимир Магар, Олександр Говоруха, Яків Новицький, Дмитро Галушка.

Про цих людей учні вже вчили на уроці історії, а тепер на уроці англійської мови їм було запропоновано прослухати інформацію про кожного з них на англійській мові. Учні справились з цим завданням на високому рівні, зумівши запам’ятати і висловитись про кожного героя, про якого прослухали.

Також згадали на уроці  і про фестиваль англійської та американської пісні, на якому був присутній американець Джек. Яким шляхом він дістався до нас?  Цю задачу вирішували 3 групи. Перемогла група, яка вибрала шлях з зупинки “Універмаг Україна”, хоча він був якнайдовший, бо ж Джек за здоровий спосіб життя і багато ходити – це його хобі.

І на закінчення, гостям було запропоновано зайняти місця в (віртуальному) автобусі і стати ненадовго туристами, які цікавляться культурою і історією міста. Учні, маючи справжні бейджики, де було написано, що вони є туристичними гідами, розказали і продемонстрували слайди своїх проектів в Power Point, присвячених своїм улюбленим місцям в рідному місті Запоріжжі. А саме:Острів Хортиця, Дніпрогес,Каскад фонтанів Радуга, Торговій центр Аврора.

Закінчився урок подарунком кожному учню від вчителя. Це був сертифікат з фото учня, гербом міста і словами про те, які знання, навички і вміння  отримали учні, вивчаючи тему “Запоріжжя – моє рідне місто”.

В цілому робота вчителя і учнів була оцінена на високому рівні присутніми на уроці вчителями.

 Методист з іноземних мов , старший викладач кафедри філософії та суспільно-гуманітарних дисциплін КЗ "Запорізького обласного інституту післядипломної освіти" ЗОР Халимендик Надія Павлівна оцінила урок як такий, що відповідає всім вимогам до сучасного уроку і запропонувала присвоїти вчителю англійської мови Мудрій Людмилі Григорівні звання “вчитель-методист.”

Після проведення уроку перед гостями виступила директор школи Усова Тетяна Миколаївна, яка розказала про особливості викладання англійської мови в нашій школі і поділилась  перспективами його розвитку.

Після директора школи з творчим звітом про роботу методичного обєднання вчителів іноземних мов школи виступила керівник Бєлан Наталія Станіславівна. Вона розказала про успіхи і досягнення методичного обєднання в цілому і кожного вчителя окремо.

Просмотров: 436 | Добавил: Вио | Рейтинг: 3.4/5
Поиск по сайту
Календарь
«  Март 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2021
Бесплатный хостинг uCoz