Категории раздела
Главная » 2018 » Ноябрь » 26 » Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 17/18
17:45
Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад 17/18

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2017-2018 н.р.

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце на районному етапі

Запрошення на ІІІ етап

1

Лисянська Анна Олександрівна

9-Б

Укр. мова та літ-ра

Затєєва О.А.

ІІІ

 

2

Романюк Анна Володимирівна

11

Укр. мова та літ-ра

Горбенко О.Д.

ІІІ

 

3

Балабанова Юлія Атремівна

6-Б

Математика

Попкова С.І.

І

 

4

Черняк Анастасія Вікторівна

7-Б

Математика

Лісічкіна В.М.

ІІІ

 

Фізика

Чельцова Є.Ю.

ІІІ

 

Хімія

Вонярха Я.О.

ІІІ

 

5

Ткачов Даніїл Олександрович

9-А

Біологія

Бабкова О.О.

ІІ

 

6

Житнікова Анастасія Андріївна

9-А

Біологія

Бабкова О.О.

ІІ

 

7

Карпенко Олександра Сергіївна

10-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІ

 

8

Примаков Владислав Володимирович

10-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

Історія

Одарюк О.М.

ІІІ

Екологія

Савіч І.О.

І

9

Дядюренко Владислав Віталійович

8-А

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІІ

 

10

Куліковська Єлизавета Дмитрівна

8-А

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІІ

 

11

Фатов Андрій Миколайович

11

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІ

 

Географія

Гук І.Ю.

ІІ

Запрошено

12

Сібілєва Євгенія Андріївна

8-Б

Історія

Одарюк О.М.

ІІІ

 

13

Єфименко Єгор Юрійович

9-Б

Історія

Глухіна Т.П.

ІІІ

 

14

Ісканцева Вікторія Олексіївна

10-А

Історія

Одарюк О.М.

ІІІ

 

Правознавство

Одарюк О.М.

ІІ

Запрошено

15

Евакаліна Катерина Андріївна

10-А

Хімія

Вонярха Я.О.

ІІІ

 

16

Міщенко Анастасія Євгенівна

11

Фіз. культура

Ракова Ж.Г.

ІІ

 

17

Богомазов Антон  Васильович

11

Фіз. культура

Ракова Ж.Г.

ІІ

 

18

Іванов Сергій Юрійович

7-А

Фізика

Чельцова Є.Ю.

ІІІ

 

19

Макарцов Ігор Олексійович

7-А

Фізика

Чельцова Є.Ю.

ІІІ

 

20

Радіонова Катерина

9-Б

Трудове навчання

Виговська Л.М.

ІІ

 

21

Селезньова Євгенія Олександрівна

11

Трудове навчання

Виговська Л.М.

ІІ

 

Екологія

Савіч І.О.

І

Запрошено

22

Дмитрієва Вероніка Юріївна

10-Б

Англ. мова

Харченко Ю.Ю.

ІІІ

 

Географія

Усова Т.М.

ІІІ

 

23

Романченко Ольга Олександрівна

9-Б

Географія

Гук І.Ю.

ІІІ

 

24

Кузьміч Вікторія Артурівна

11

Англ. мова

Мовчан Ю.В.

ІІІ

 

25

Іванцова Марія Дмитрівна

10-Б

Правознавство

Одарюк О.М.

ІІ

 

26

Шулатов Георгій Дмитрович

8-А

Трудове навчання

Литвинов Д.Ж.

ІІ

 

27

Варченко Марк Максимович

10-А

Екологія

Савіч І.О.

ІІ

Запрошено

28

Майор Наталія Сергіївна

10-Б

Фр. мова

Запорожець Г.М.

ІІІ

 

29/37

Намінас Юлія Сергіївна

10-Б

Фр. мова

Запорожець Г.М.

ІІІ

 

 

ВІТАЄМО переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

з екології — Селезньову Євгенію (11) (вч. Савіч І.О., Кузьменко В.А.)

з правознавства — Ісканцеву Вікторію (10-А) (вч. Одарюк О.М.)

Просмотров: 35 | Добавил: Вио | Рейтинг: 0.0/0
Поиск по сайту
Календарь
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2018
Бесплатный хостинг uCoz