Категории раздела
Главная » 2021 » Июнь » 9 » Переможці конкурсів 2020-2021н.р.
16:27
Переможці конкурсів 2020-2021н.р.

Переможці конкурсів 2020-2021н.р.

ПІБ

Клас

Місце

Назва конкурсу

ПІБ вчителя, який підготував учня

Бузган Маргарита

Зінаїдова Валерія

Єфремова Ольга

Рожкова Вероніка

1-А

ІІ

Всеукраїнський конкурс «150 імен Лесі Українки»

Бузган О.Ю.

Масляк Софія

Ткачук Данило

1-А

ІІІ

Всеукраїнський конкурс «150 імен Лесі Українки»

Бузган О.Ю.

Бузган Маргарита

1-А

ІІ

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «На струнах Кобзаревої душі – 21», номінація «художнє читання»

Бузган О.Ю.

Зінаїдова Валерія

1-А

ІІІ

Всеукраїнський фестиваль-конкурс «На струнах Кобзаревої душі – 21», номінація «художнє читання»

Бузган О.Ю.

Бондарюк Денис (2-Б)

Джаббарли Тамєрлан (2-Б)

Зобов Олександр (2-А)

Матюнін Микита (2-А)

2-і класи

І

Районний фестиваль з конструювання «Творимо, будуємо, фантазуємо»

Кучеренко І.В.

Комшелюк І.Л.

Нечипас Іван

3-Б

ІІ

Районний фестиваль з конструювання «Творимо, будуємо, фантазуємо»

Забуга П.І.

Ткаченко Тимофій

Винокуров Михайло

3-Б

ІІІ

Районний фестиваль з конструювання «Творимо, будуємо, фантазуємо»

Забуга П.І.

Тітов Сергій

3-Б

ІІ

Обласний етап Всеукраїнських акцій «Годівничка», «День зустрічі птахів» (номінація Майстер-клас з виготовлення годівнички)

Забуга П.І.

Винокуров М.,

Гнатюк К., Долгарьов Я., Яковлєва А., Плюйко Д.,

Самойлов А., Хассаін Я.,  Каряка К., Ситниченко Д., Тітов С., Нечипас І., Попель А., Карачаров І., Пакета М., Ткаченко Т.,

Яблуновський Д.

3-Б

ІІІ

Обласний етап Всеукраїнських акцій «Годівничка», «День зустрічі птахів» (розміщення годівничок на деревах)

Забуга П.І.

Собур Аліса

4-Б

ІІ

Всеукраїнський вокальний конкурс “Осінній промінь”

Чавунова Т.В.

Собур Аліса

4-Б

ІІІ

Всеукраїнський фестиваль-конкурс мистецтв “Мелодія моєї мрії”

Чавунова Т.В.

Собур Аліса

4-Б

ІІІ

Міжнародний фестиваль українських мистецтв “Діаманти роду” (І тур)

Чавунова Т.В.

Сухина Максим

5-Б

Призер

Марафон з української мови імені Петра Яцика, що проходив у 2021 році на платформі “HUMAN”

Горбенко О.Д.

Бабенко Давид

5-Б

Призер Всеукр.рівня

Всеукраїнська гра з англійської мови «Puzzle»

Мудра Л.Г.

Учні 5-6 класів

5-6 класи

ІІІ

Районний конкурс новорічної іграшки

Пелех Т.О.

Єршова

Софія

7-А

Призер

Марафон з української мови імені Петра Яцика, що проходив у 2021 році на платформі “HUMAN”

Горбенко О.Д.

Железняк Аліса

7-Б

І

Всеукраїнський вокальний конкурс “Осінній промінь”

Чавунова Т.В.

Гречко Ігор

8-А

ІІІ

Обласний заочний конкурс наукових рефератів еколого-натуралістичного напрямку

Кузьменко В.А.

Просмотров: 20 | Добавил: Вио | Рейтинг: 5.0/2
Поиск по сайту
Календарь
«  Июнь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2021
Бесплатный хостинг uCoz