Категории раздела
Главная » 2018 » Ноябрь » 26 » Переможці конкурсів 2017-2018 н.р.
18:04
Переможці конкурсів 2017-2018 н.р.

Переможці конкурсів 2017-2018 н.р.

ПІБ

Клас

Місце

Назва конкурсу

ПІБ вчителя, який підготував учня

Шевченко Анастасія

7-Б

ІІ

ІІ (районний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка

Довбня Н.Я.

Балабанова Юлія

6-Б

ІІІ

ІІ(районний) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Петра Яцика

Горбенко О.Д.

Сібілєва Вікторія

10-Б

ІІІ

ІІ(районний) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Петра Яцика

Довбня Н.Я.

Ткачов Данило

9-А

ІІ

Міський конкурс мультимедійних проектів “Україна-Японія”

Гук І.Ю.

Ісканцева Вікторія

10-А

І

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості “Об`єднаймося, брати мої”

Одарюк О.М.

Фатов Андрій

11

ІІІ

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу

Кукса А.В.

Маковская Дар`я

9-Б

ІІІ

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу

Затєєва О.А.

Войтович Діна (4-А)

Єршова Софія (4-А)

Сотнік Данило (4-А)

Балюк Марк (4-Б)

 

 

І

ІІ (районний) етап

інтелектуальних змагань «Всезнайки»

Ковальчук Т.В.

І

Міський етап

інтелектуальних змагань «Всезнайки»

Бакаєва Марія (10Б)

Васильчук Марина (10Б)

Сич Анастасія (6Б)

 

ІІ

Обласний етап конкурсу-виставки «Світ оригамі» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Виговська Л.М.

Абасова Аміна Фархадівна

6-Б

Переможець

Міський кастинг співведучих телепрограми «Говоримо українською»

Горбенко О.Д.

“Шкільна рада”

Малярчук Олександр (11)

Вербицька Владислава (8-А)

 

Переможці

Переможці районного конкурсу-огляду лідерів учнівського самоврядування (учасники V міської Конференції лідерів

учнівського самоврядування)

Грушина А.О.

Швець Дар’я

Бунь Вікторія Водяницька Ксенія

10-А

ІІ

конкурс «Екологічні ініціативи»

міського екологічного проекту «Екологічний вектор» (номінація «Екологічний проект»)

Бойко Л.М.

 

 

Дипло мант

конкурс «Екологічні ініціативи»

міського екологічного проекту «Екологічний вектор» (номінація «Педагогічна розробка»)

Попкова С.І.

Коваль Д.(10-А)

Дьяченко І. (10-А)

Примаков В. (10-А)

Ажищенко Н. (10-А)

Іса Омар (10-А)

Швець Д. (10-А)

Бунь В. (10-А)

Тарасова Л. (10-А)

Остапенко В. (10-А)

Ахмедова Е. (11)

Соляник Я. (11)

Майор Н. (11)

 

І

Турнір з настільної гри “100 років боротьби. Українська революція 1917-1921”

Одарюк О.М.

Захарчук Юлія

Поважна Аліна

8-Б

ІІ

Міський конкурс творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту

Чельцова Є.Ю.

Колосов Євген

7-Б

диплом

Міський етап конкурсної програми “Увійди в природу другом” міського проекту “Екологічний вектор”

Кузьменко В.А.

Васильчук Марина    (10-Б)

Бунь Дар`я (10-А) Швець Вікторія (10-А)

 

І

ІІІ Міський конкурс шкільних газет та сайтів «Mediaschool — 2018»  (номінація «Краща газета «Від Олександрівська Запоріжжя»)

Одарюк О.М.

Діденко Олександра

8-А

ІІ

Обласний фестивалю писанок «Писанковий рай» в рамках Всеукраїнської виставки-конкурсу декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край»

Виговська Л.М.

 

 

 

Районний захід з англійської мови

 

Заріцька Ірина

 

призер

Міський конкурс малюнків з теми “Енергозбереження”

 

Гринь Микита

 

призер

Міський конкурс малюнків з теми “Енергозбереження”

 

Тимчик Катерина

 

призер

Міський конкурс малюнків з теми “Енергозбереження”

 

Куріцин Денис

3-А

дипломант

Міський конкурс малюнків з теми “Енергозбереження”

 

 

Просмотров: 43 | Добавил: Вио | Рейтинг: 5.0/1
Поиск по сайту
Календарь
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2018
Бесплатный хостинг uCoz