Категории раздела
Главная » 2017 » Август » 15 » Переможці конкурсів 2016-2017 н.р.
14:50
Переможці конкурсів 2016-2017 н.р.

Переможці конкурсів 2016-2017 н.р.

ПІБ

Клас

Місце

Назва конкурсу

ПІБ вчителя, який підготував учня

Абасова Аміна

5-Б

І

Конкурс вокального мистецтва “Співають діти”

-

Ісканцева Вікторія

9-А

І

Обласний конкурс

дитячої та юнацької творчості

«Збережемо Україну разом»  (номінація Літературна творчість)

Рубльова В.В.

Бенда Анастасія

8-А

ІІ

Обласний конкурс

дитячої та юнацької творчості

«Збережемо Україну разом»  (номінація Літературна творчість)

Рубльова В.В.

Маслова Діана

5-Б

ІІІ

ІІ (районний) етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка

Лайтаренко Ю.І.

Балабанова Юлія

5-Б

І

ІІ(районний) етап ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Петра Яцика

Горбенко О.Д.

Іса Айша

Наумов Данило

Садовнік Юлія

Чорнолевська Марина

Спічуков Руслан

11-А

ІІІ

Міський конкурс соціальної реклами серед учнівської та студенської молоді “Збережемо майбутнє молоді!”

Пелех Т.О.

Команда учнів:

Вербицька Влада

Кошик Кристина

Ульянова Катерина

Головатчик Микола

Бліженських Данило

Панкратов Микита

7-А

ІІ

Районний етап міського чемпіонату гри “Що? Де? Коли?”

Кайола А.О.

Миша Ксенія,

Сіліна-Вікторія Радоміра

4-Б

І

Конкурс «Зелена хвиля» районного етапу Міського екологічного проекту «Екологічний вектор» у номінаціїї для учнів 1-4 класів «Екологічна казка»

Тимченко Н.В.

Єрофеєв Олександр (вибув)

 

2-А

ІІ

Конкурс «Зелена хвиля» районного етапу Міського екологічного проекту «Екологічний вектор» у номінаціїї для учнів 1-4 класів «Екологічна казка»

Капустіна Н.В.

Діденко Олександра

7-А

ІІ

Конкурс «Зелена хвиля» районного етапу Міського екологічного проекту «Екологічний вектор» у Номінації для учнів 5-7 класів «Екологічна листівка»

Виговська Л.М.

Швець Дар`я

9-А

І

Районний етап Міського природничого конкурсу мультимедійних проектів «Віртуальна лабораторія з природничо-наукових дисциплін»

Вонярха Я.О.

Фатов Андрій

10

І

Міський природничий конкурс мультимедійних проектів «Віртуальна лабораторія з природничо-наукових дисциплін»

Кукса А.В.

Давиденко Тетяна

11-Б

І

Районний етап

ІІ

міський

Конкурс «Турбота молоді – ДОВКІЛЛЯ» Міського екологічного проекту «Екологічний вектор» серед учнів 8-11 класів у номінації «Екопроект»

Бойко Л.М.

Савіч І.О.

Садовник Юлія

11-А

ІІІ

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу

Кукса А.В.

Соляник Яна

10

ІІІ

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу

Злобіна Л.В.

Куріцин Денис

2-А

І

Районний етап II Міського

фестивалю «Мистецька пектораль» (номінація “Образотворче мистецтво”)

Капустіна  Н. В.

Гринь Микита

1-А

І

Районний етап II Міського

фестивалю «Мистецька пектораль» (номінація “Образотворче мистецтво”)

Бузган О. Ю.

Сіліна Вікторія

4-Б

ІІІ

Районний етап II Міського

фестивалю «Мистецька пектораль» (номінація “Образотворче мистецтво”)

Тимченко Н. В.

Степанова Дар’я

3-Б

ІІІ

Районний етап II Міського

фестивалю «Мистецька пектораль» (номінація “Декоративно-ужиткове мистецтво”)

Ажищенко С.О.

Жмура Тимур 5-А

Кошик Христина 7-А

Богомазов Антон 10

Свистун Анастасія 9-А

Іса Омар 9-А

Бердников Микита 7-Б

Вареник Аліса 5-А

Бенда Анастасія 8-А

Василенко Михайло 8-А

Міщенко Анастасія 10

Вороновський Влад 6-Б

Збірна

ІІІ

Районний етап фізкультурно-патріотичного фестивалю «Козацький гарт»

Ракова Ж.Г.

Ахадов Кирило

Бортник Мирослав

Спічуков Руслан

Виноградський Сергій

Петров Олександра

Путря Валентин

Слива Ігор

11-А

ІІІ

Районний етап першості змагань з волейболу серед юнаків

Ракова Ж.Г.

Карпенко Олександра 9-А

Екакаліна Катерина 9-А

Міщенко Анастасія 10

Сомусєва Поліна 10

Щербакова Анастасія 10

Гордієнко Анастасія 11-А

Онищенко Дар`я 6-А

Збірна

ІІІ

Районний етап першості змагань з волейболу серед дівчат

Ракова Ж.Г.

Фатов Андрій 10

Селезньова Євгенія 10

Мамонтова Діана 10

Вербицька Владислава 7-А

Куліковська Єлизавета 7-А

Збірна

ІІІ

Фестиваль “Час змін настав” в рамках ІІ етапу Всеукраїнського проекту “Школа Енергії 2.0”

Кузьменко В.А.

Фатов Андрій

10

І

Міський конкурс шкільних газет та сайтів «Mediaschool» В номінації – Кращий віртуальний маршрут «Моє Запоріжжя», розміщений на шкільному сайті

Одарюк О.М.

Коробко Ольга

8-А

І

Обласний конкурс “Наша спадщина”, номінація “Рукотворні скарби”

-

Коробко Ольга

8-А

І

Міжнародний фестиваль-конкурс мистецтв “Талановиті діти України”

-

Просмотров: 287 | Добавил: Вио | Рейтинг: 3.0/2
Поиск по сайту
Календарь
«  Август 2017  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2019
Бесплатный хостинг uCoz