Категории раздела
Главная » 2018 » Ноябрь » 16 » Педагогічна рада - 72 - в ногу з часом. НУШ.
15:14
Педагогічна рада - 72 - в ногу з часом. НУШ.

 15 листопада 2018 року педагогічний колектив Запорізької спеціалізованої школи №72 з поглибленим вивченням хімії та біології на педагогічній раді обговорювали питання: «Форми організації освітнього процесу в першому класі нової української школи». Основна місія тематичної педради: підвищення якості освіти педагогічних працівників школи шляхом вивчення особливостей упровадження Концепції Нової української школи та форм організації освітнього процесу. З основним питанням виступила заступник директора Горбенко Альона Дмитрівна. Вона акцентувала увагу на ключових аспектах форм організації освітнього процесу і зазначила, що « …чинниками, які забезпечують якість початкової ланки загальної середньої освіти є:

- повне і своєчасне охоплення навчанням усіх дітей молодшого шкільного віку; - осучаснення та оздоровлення освітнього середовища; використання досягнень дошкільного періоду;

- впровадження методик особистісного і компетентністно-зорієнтованого навчання.

Особливістю Нової української школи є організація такого освітнього середовища, що сприятиме вільному розвитку творчої особистості дитини. З цією метою змінюються просторово-предметне оточення, програми та засоби навчання. Варто пам’ятати, що метою повної загальної середньої освіти є різнобічний розвиток, виховання і соціалізація особистості, яка усвідомлює себе громадянином України, здатна до навченості новому, яке передбачає перспективи майбутнього, до життя в суспільстві та цивілізованої взаємодії з природою, має прагнення до самовдосконалення і навчання впродовж життя, готова до свідомого життєвого вибору та самореалізації, трудової діяльності та громадянської активності».

До обговорення питання педради долучилися методист закладу дошкільної освіти №281 «Журавушка» Малик Юлія Миколаївна, вчителі 1-их класів Ковальчук Тетяна Володимирівна, Ажищенко Світлана Олександрівна, вчитель англійської мови Глядченко Світлана Іванівна, представник батьківської громадськості Сірінюк-Долгарьова Катерина Григорівна, практичний психолог Пелех Тетяна Олексіївна. Практичне заняття для педагогів з конструктором Lego провела вчитель початкових класів Комшелюк Ірина Леонідівна.

Просмотров: 273 | Добавил: Вио | Рейтинг: 5.0/5
Поиск по сайту
Календарь
«  Ноябрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2020
Бесплатный хостинг uCoz