Категории раздела
Главная » 2015 » Март » 18 » Огляд тижня іноземних мов
12:49
Огляд тижня іноземних мов

З 16.02.2015 по 20.02.2015 в Запорізькій спеціалізованій школі №72 з поглибленим вивченням хімії та біології відбувся тиждень іноземних мов. В рамках тижня було проведено ряд виховних заходів, які присвячені Дню Святого Валентина.

 

17 лютого вчителі англійської мови Калашник Ю.Ю. був проведений урок англійської мови у 3 класі з теми «Свята». Учні здійснили на ракеті подорож до планети «Свято».

18 лютого вчителі Мовчан Ю.В. і Глядченко С.І. організували агітбригаду «День Святого Валентина», мета якої було ознайомити учнів з історією виникнення свята, особливостями святкування, розвивати в учнів практичнв навики з мовлення, виховати інтерес до вивчення англійської мови.

19 лютого був проведений конкурс (вчителі Глядченко С.І., Мовчан Ю.В.). Мета: ознайомити учнів з авторами країн Англії та США, виховати інтерес до мови, розвивати ораторські здібності під час читання віршів, закріплювати мовні та мовленнєві навики на практиці.

Рузультати конкурсу:

І місце – Вікторія Кузміч, Анастасія Міщенко (8-Б), Анастасія Стасік (9-Б)

ІІ місце – Аліна Максимова(8-Б), Софі Степанян (9-Б)

ІІІ місце – Наталія Майор (8-Б), Анна Літвін (9-Б).

Конкурс стіннівок «День Святого Валентина» (під керівництвом вчителів     Мовчан Ю.В., Глядченко С.І.). Мета: заохочувати учнів до позакласної роботи, виховувати інтерес до вивчення іноземної мови, розвивати творчі здібності. Участь брали учні з 4 по 11 клас.

Рузультати конкурсу:

І місце – 9-Б

ІІ місце – 8-Б

Вчитель Глядченко С.І. провела вікторину «British Life” в 7-А класі. Мета: ознайомити учнів з традиціями, звичками, інтересами та уподобаннями британців. Розвивати розумові здібності, пам’ять та уміння працювати в команді. Виховати інтерес до вивчення англійської мови. Учні були поділені на дві команди: “British” і “American”. Команди відповідали на питання і отримували бали. Перемога «дружба» з рахунком 20:20.

20 лютого відбувся брейн-ринг для 11-Б класу з теми «Чи знаєш ти США?» За результатами інтелектуального конкурсу команда «Stripes” отримала 49,5 балів, а команда “Stars” – 50, 5. Учні показали ґрунтовні системні знання зі спецкурсу «Країнознавство». Захід підготували і провели вчителі англійської мови Бєлан Н.С. і Калашник Ю.Ю.

 

В 1-Б класі було проведено гру “At the Zoo”. Учні малювали тварин та описували свої творчі роботи.

 

На уроці в 5-А класі за темою «Свята та традиції» було створено постер пропаганди здорового способу життя. Плакат «Healthy Food” - рукотворна робота хлопців та дівчат 5-А під керівництвом вчителя Бєлан Н.С.

 

Учні 4-Б були учасниками відкритого уроку. В низці різнобічних завдань учні проявили комунікативні компетенції на високому рівні. Тема «Holidays and Celebrations”.

 

В період проведення Тижня іноземних мов в школі, 18 лютого 2015 року, відбулась Всеукраїнська  інтелектуальна гра з англійської мови «Puzzle», координатором якої була вчитель англійської мови Мудра Людмила Григорівна.

Метою цього конкурсу є розвиток  творчих здібностей учнів. Гру розроблено для активного залучення учнівської молоді до вивчення англійської мови,  англійської літератури, історії Об’єднаного Королевства Великобританії та Північної Ірландії .

Усі учасники Гри одержать сертифікати, переможці — дипломи та подарунки.

В грі прийняло участь 56 учнів 3-11 класів. Побажаємо всім учасникам успіху!

Вперше в своєму житті прийняли участь у конкурсі Puzzleучні 3-Б класу. Вони дуже старались і сподіваються на нагороду.

20 лютого цікаво і захоплююче пройшла вікторина  What? Where?When?” (“Що? Де? Коли?”) у 8-Б класі. Символом вікторини стала сова, бо, як відомо, вона є символом розуму та мудрості.

Метою гри є розвиток інтересу до англійської мови та культури англомовних країн, активізація  набутих знань з англійської мови,  формування навичок пізнавальної та творчої діяльності.

Люди з різних країн надіслали свої запитання до учнів двох сформованих команд “Coolboys” та “Spicygirls.” Учні продемонстрували неабиякі знання англійської мови, її історії та культури.

З рахунком 12:13 гра закінчилась. Переможцями гри стали учасники команди  “Coolboys’ (“Круті хлопці”) у складі Мохамеда Ясміна, Сисюка Богдана та Казаряна Артема! Вони одержали на 1 бал більше  за команду Spicygirls (“Дівчата з гостринкою”) у складі Майор Наталії, Карпачової Анни та Уварова Кості.

Звичайно, Костя не є дівчинкою, але з гостринкою точно, і тому підтримав малочислений склад  дівчат. Всі учасники були нагороджені квитками в Лондон та сертифікатами.

18 лютого в 10 класі відбувся виховний захід «День Святого Валентина». На цьому святі учні дізналися багато цікавого про історію і традиції цього свята. Була проведені веселі конкурси. Між конкурсами хлопці і дівчата декламували вірші про кохання і співали пісні. Це був справжній концерт. Учні отримали величезне задоволення. Але сюрприз був наприкінці, коли вони отримали солодкі призи.

Дружня команда 4-Б класу порадувала нас своєю стіннівкою. Велика подяка її головному редактору Шевченко Анастасії та креативним художникам Хатрус Дар’ї, Танцурі Анастасії, Фокіній Софії  та Тодчук Анастасії (вчитель – Бойченко К.О.).

Учні 5-А класу Халабура Катерина та Столяр Владислав теж не залишились осторонь Дня всіх закоханих і проявили творчий підхід до шкільних стіннівок(вчитель – Бойченко К.О.).

На фото учениця 4-Б класу Тодчук Анастасія зі своєю роботою. Також прийняв участь у конкурсі Валентинок Дорошенко Антон учень 5-А класу (вчитель – Бойченко К.О.).

Метою створення проектів «Професії світу» було заохочення учениць 7-Б  (адже в нашій групі поки що лише дівчата) вже сьогодні задуматись і пофантазувати над тим ким вони хочуть стати в майбутньому. Професій у світі безліч, але хотілося привернути увагу до найблагородніших і найпрекрасніших з них. Хто знає, можливо обираючи власну стежку в житті, хтось із дівчат пригадає цей урок у сьомому класі, і цей досвід допоможе їм визначитись зі своїм покликанням (вчитель – Бойченко К.О.).

На сьогоднішньому уроці ми говорили про здорову та шкідливу їжу. Учні 5-А  створили власні проекти в яких спробували відобразити свої  думки щодо корисної та шкідливої  їжі. Ми разом обговорювали тему зорового способу життя. Як виявилось в багатьох країнах світу замислюються над цим питанням і нашою метою було знайомство з традиціями харчування  Великобританії. Це було дуже цікаво і ось що зі цього вийшло…(вчитель – Бойченко К.О.).

Найменші учасники тижня іноземних мов, звичайно, першокласники. Урок-вікторина, це не тільки можливість вивчити нові слова, а й пограти.  Ми сьогодні побували у справжньому зоопарку і намагались визначити хто ж знає більше тварин і кольорів. Але на нашому уроці перемогла дружба, а бажання прийти на урок за новими знаннями стало ще більшим! (вчитель – Бойченко К.О.).

Сьогодні останній день тижня іноземних мов і ми завершуємо святкування Дня всіх закоханих. Ми завітали з віршами до наймолодших глядачів, які тільки починають вивчати англійську мову. Ми дарували дітям часточку своєї душі і відчули тепло яке йшло від їх щирих посмішок! (вчитель – Бойченко К.О.).

Be My Valentine Poems

You're the syrup on my pancakes
You're the sugar in my tea
You're the icing on my cupcakes
You're the sweets in life for me

You're the chocolate on my ice cream
You're the sweet grapes in my wine
You're everything I love in life
Will you be my Valentine?

 

Макарова Т.В., Морозовська Н.І. провели позакласний захід з французької мови «Конкурс романтичної поезії». Мета заходу: знайомство учнів з французькою поезією та піснями, виховання інтересу до французької мови.

Результати конкурсу:

І місце – Антясов Владислав (9-Б), Цацуро Катерина (9-Б), Данько Ганна (11-Б)

ІІ місце – Рубцова Елеонора (11-Б)

ІІІ місце – Дмітрієва Вероніка (7-Б)

Взяли активну участь:

Коверзіна Ганна (11-Б)

Плетень Євгенія (11-А)

Коржов Олександр (9-Б)

Власенко Діана (10)

Іванцова Марія (7-Б)

Ширін Ілля (10)

Куріпко Аліна (10)

Пархоменко Таїсія (10)

Івлєв Вадим (10)

Дякуємо всім за участь!!!

Просмотров: 425 | Добавил: Вио | Рейтинг: 5.0/1
Поиск по сайту
Календарь
«  Март 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2020
Бесплатный хостинг uCoz