Категории раздела
Главная » 2016 » Март » 13 » НАШИ ОЛИМПИЙЦЫ !
10:23
НАШИ ОЛИМПИЙЦЫ !

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ

ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД !!!

Переможці ІІ (районного етапу)

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 н.р.

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце на районному етапі

Запрошення на ІІІ етап

1

Лисянська Анна Олександрівна

7-Б

Укр. мова

Затєєва О.А.

ІІІ

 

2

3

Карпенко Олександра Сергіївна

8-А

Укр. мова

Дорошенко С.С.

Рубльова В.В.

ІІІ

 

Біологія

Бойко Л.М.

ІІ

Запрошено

4

Сібілєва Вікторія Андріївна

8-Б

Укр. мова

Довбня Н.Я.

ІІІ

 

5

6

7

8

Давиденко Тетяна Миколаївна

10-А

Укр. мова

Довбня Н.Я.

ІІІ

 

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

Екологія

Бойко Л.М.

ІІІ

Запрошено

Географія

Гук І.Ю.

ІІІ

 

Укр. мова

Ряпісова Н.В.

ІІІ

 

9

Цацуро Катерина Олександрівна

10-Б

Укр. мова

Ряпісова Н.В.

ІІІ

 

10

Мироненко Валерія Ігорівна

8-Б

Англ. мова

Мудра Л.Г.

ІІІ

 

11

Кузьміч Вікторія Артурівна

9-Б

Англ.. мова

Мовчан Ю.В.

ІІІ

 

12

Дмитрієва Вероніка Юріївна

8-Б

Франц. мова

Макарова Т.В.

ІІІ

 

13

Швець Дар`я Вадимівна

8-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

14

Дяченко Ігор Сергійович

8-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

15

16

17

Фатов Андрій Миколайович

9-А

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІ

 

Географія

Гук І.Ю.

ІІ

Прав-во

Одарюк О.М.

ІІІ

18

Жмура Мирон Сергійович

9-А

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІІ

 

19

Турчина Софія Руфатівна

10-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

20

21

Коваленко Юлія Сергіївна

11

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІ

Запрошено

Екологія

Кузьменко В.А.

ІІІ

 

22

Таранова Валерія Сергіївна

6-Б

Математика

Маслова Т.М.

ІІІ

 

23

Фурсова Анастасія  Максимівна

11

Інформаційні технології

Тернова А.С.

ІІІ

 

24

25

Примаков Владислав Володимирович

8-А

Географія

Гук І.Ю.

ІІІ

 

Історія

Одарюк О.М.

ІІІ

 

26

Волик Денис Олександрович

9-А

Історія

Одарюк О.М.

ІІІ

 

27

Коленко Наталія Олексіївна

11

Історія

Одарюк О.М.

ІІІ

 

28

Улітенко Марія Сергіївна

8-А

Трудове навчання

Виговська Л.М.

ІІ

 

Переможці ІІІ (обласного етапу)

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 н.р.

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце 

Запрошення на тренувальні збори

1

Коваленко

Юлія

11

Біологія

 

Кузьменко В.А.

ІІІ

 

2

Карпенко

Олександра

8-А

 

Біологія

 

Бойко Л.М.

 

ІІІ

 

Просмотров: 360 | Добавил: Вио | Рейтинг: 5.0/2
Поиск по сайту
Календарь
«  Март 2016  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2020
Бесплатный хостинг uCoz