Категории раздела
Главная » 2015 » Февраль » 24 » НАШИ ОЛИМПИЙЦЫ
14:27
НАШИ ОЛИМПИЙЦЫ

  Переможці  ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських, регіональних та обласних предметних олімпіад

у 2014-2015 н.р.

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце на районному етапі

Запрошення на ІІІ етап

1

Сібілєва Вікторія

Андріївна

7-Б

Укр. мова

Довбня Н.Я.

Ш

 

2

Селезньова Євгенія

Олександрівна

8-А

Біологія

Кузьменко В.А.

Ш

 

3

Фатов Андрій Миколайович

8-А

Біологія

Кузьменко В.А.

Ш

 

4

Майор Наталія

Сергіївна

8-Б

Укр. мова

Горбенко О.Д.

Ш

 

5

Математика

Маслова Т.М.

ІІ

 

6

Франц. мова

Запорожець Г.М.

Ш

 

7

Кузьміч Вікторія Артурівна

8-Б

Укр. мова

Горбенко О.Д.

Ш

 

8

Давиденко Тетяна Миколаївна

9-А

Географія

Гук І.Ю.

І

Запрошено

9

Біологія

Бойко Л.М.

ІІ

 

10

Хімія

Свідунович Л.М.

ІІІ

 

11

Якимчук Віолета

Максимівна

9-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІ

 

12

Хімія

Свідунович Л.М.

ІІІ

 

13

Обслуговуюча праця

Виговська Л.М.

Ш

 

14

Шульга Єлизавета

Сергіївна

9-А

Обслуговуюча праця

Виговська Л.М.

Ш

 

15

Коленко Наталія

Олександрівна

10

Історія

Одарюк О.М.

ІІ

 

16

Географія

Гук І.Ю.

Ш

 

17

Правознавство

Одарюк О.М.

ІІ

 

18

Островський Ростислав Володимирович

11-А

Біологія

Бойко Л.М.

І

Запрошено

19

Хімія

Юренко А.Г.

І

Запрошено

20

Екологія

Бойко Л.М.

І

Запрошено

21

Тройно Олександр Олександрович

11-А

Біологія

Бойко Л.М.

І

 

22

Екологія

Бойко Л.М.

Ш

 

23

Тімохін Дмитро Олександрович

11-А

Хімія

Юренко А.Г.

ІІІ

 

24

Сахабутдінов Владислав Ігорович

11-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІ

 

25

Онищенко Володимир Володимирович

11-А

Фізична культура

Ракова Ж.Г.

ІІ

 

26

Мураховська Оксана Миколаївна

11-Б

Фізична культура

Ракова Ж.Г.

ІІ

 

 

 Переможці  ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських, регіональних та обласних предметних олімпіад

у 2014-2015 н.р.

 

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце 

Запрошення на тренувальні збори

1

Островський Ростислав Володимирович

11-А

Хімія

 

Юренко А.Г.

ІІ

Запрошено

2

Екологія

 

Бойко Л.М.

ІІІ

 

3

Тройно Олександр Олександрович

 

11-А

 

Біологія

 

Бойко Л.М.

 

ІІІ

 

 

Переможці ІІ (обласного) етапу

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2014-2015 н.р.

 

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце 

Запрошення на ІII етап

1

Островський Ростислав Володимирович

11-А

 

Хімія

 

 

Юренко А.Г.

 

ІІІ

 

2

Сахабутдінов Владислав Ігорович

 

11-А

 

Біологія

 

Бойко Л.М.

 

ІІІ

 

 

Просмотров: 369 | Добавил: Вио | Рейтинг: 5.0/2
Поиск по сайту
Календарь
«  Февраль 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
232425262728
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2020
Бесплатный хостинг uCoz