Категории раздела
Главная » 2015 » Май » 23 » Начинаем подводить итоги учебного года 14-15.
14:00
Начинаем подводить итоги учебного года 14-15.

Силова підготовка

хлопці

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Жмура Мирон

100 разів

6-А

Савельєв Григорій

103 рази

6-А

Христенко Данило

 

Кушнєр Олександр

105 разів

 

120 разів

5-А

 

5-А

7-8

Добровлянський Ілля

78 разів

8-Б

Жмура Мирон

140 разів

7-А

Жмура Мирон

160 разів

8-А

9-11

Арзуманян Геворг

202 раза

10-Б

Варава Михайло

120 разів

9-Б

Онищенко Володимир

150 разів

11-А

 

 

Силова підготовка

дівчата

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Сироватко Вікторія

56 разів

5-А

Винокурова Марія

100 разів

6-Б

Таранова Валерія

80 разів

5-Б

7-8

Винарчук Вікторія

60 разів

8-А

Міщенко Анастасія

72 рази

7-Б

Сироватко Вікторія

80 разів

7-А

9-11

Чумак Лоліта

111 разів

10-А

Винарчук Вікторія

115 разів

9-Б

Винарчук Вікторія

100 разів

10

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Стрибки зі скакалкою за 1 хвилину

хлопці

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Фатов Андрій

154 раза

6-А

Деркач Андрій

165 разів

5-А

Бондаренк Сергій

193 рази

6-А

7-8

Коржов Олександр

179 разів

7-Б

Коржов Олександр

186 разів

8-Б

Жмура Мирон

180 разів

8-А

9-11

Онищенко Володимир

250 разів

9-А

Онищенко Володимир

196 разів

10-А

Онищенко Володимир

188 разів

11-А

 

 

Стрибки зі скакалкою за 1 хвилину

дівчата

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Краснонос Валентина

170 разів

6-А

Сібілєва Викторія

190 разів

6-Б

Сібілєва Євгения

163 рази

5-Б

7-8

Чорнолевська Марина

191 раз

7-Б

Краснонос Валентина

182 рази

7-А

Краснонос Валентина

193 рази

8-А

9-11

Мураховська Оксана

187  разів

9-Б

Мураховська Оксана

195 разів

10-Б

Козаченко Карина

220 разів

11-Б

 

 

 

 

 

 

 

 

Човниковий біг

хлопці

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Фатов Андрій

8,9 сек

6-А

Примаков Владислав

9,6 сек

6-А

Василенко Михайло

9,0 сек

6-А

7-8

Івлев Вадим

8,8 сек

8-Б

Ляховець Дмитро

8,6 сек

8-Б

Фатов Андрій

8,5 сек

8-А

9-11

Білоусов Сергій

8,1 сек

9-Б

Тимохін Дмитро

8,3 сек

10-А

Тимохін Дмитро

8,1 сек

11-А

Човниковий біг

дівчата

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Карпенко Олександра

9,2  сек

5-А

Карпенко Олександра

9,7 сек

6-А

Бенда Анастасія

10,1 сек

6-А

7-8

Винарчук Вікторія

9,5  сек

8-А

Малиш Маргарита

9,0 сек

7-Б

Карпенко Олександра

9,1 сек

7-А

9-11

Чумак Лоліта

8,8 сек

10-А

Винарчук Вікторія

9,0 сек

9-Б

Мураховська Оксана

9,6 сек

11-Б

Стрибки в довжину з місця

хлопці

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Фатов Андрій

230 см

6-А

Цистан Владислав

200 см

6-А

Романченко Олексій

2,6 м

6-Б

7-8

Забелла Денис

275 см

8-А

Бризгун Віталій

250 см

7-Б

Фатов Андрій

2,5 м

8-А

9-11

Дашевський Євген

285 см

11

Малиш Дмитро

270 см

11-Б

Онищенко Володимир

2,7 м

11-А

 

 

 

 

Стрибки в довжину з місця

дівчата

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Малиш Маргарита

215 см

6-Б

Карпенко Олександра

220 см

6-А

Бенда Анастасія

1,9 м

6-А

7-8

Куріпко Аліна

198 см

8-Б

Малиш Маргарита

225 см

7-Б

Рак Дар'я

2,1 м

7-А

9-11

Мураховська Оксана

220 см

9-Б

Куріпко Аліна

210 см

9-Б

 

 

 

 

Метання м'яча

хлопці

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Жмура Мирон

47 м

6-А

Савельєв Григорій

47 м

6-А

 

 

 

7-8

Горбунов Кирило

50 м

8-А

Оглобля Данил

57 м

8-Б

Моісеєнко Микита

58 м

8-А

9-11

Телюватьєв Ігор

65 м

11

Рубан Ярослав

65 м

11-Б

Онищенко Володимир

66 м

11-А

Метання м'яча

дівчата

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Соляник Яна

31 м

6-Б

Ардальянова Тетяна

30 м

6-А

 

 

 

7-8

Винарчук Вікторія

31 м

8-А

Соляник Яна

32 м

7-Б

Щербакова Анастасія

35 м

8-Б

9-11

Чумак Лоліта

38 м

10-А

 

 

 

Грицаюк Євгения

43 м

11-А

 

 

 

Крос

хлопці

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Вишнивецький Дмитро

1500м – 6хв02 сек

6-А

Тимченко Олег

1500м – 5хв48сек

5-Б

Тимченко Олег

1500м -

5, 45 сек

6-Б

7-8

Ляховець Дмитро

1500м – 5хв25 сек

7-Б

Волик Денис

1500м – 5хв41сек

7-А

Жмура Мирон

1500м-

5,09 сек

8-А

9-11

Рубан Ярослав

2000м -6хв47сек

10-Б

Рубан Ярослав

2000м – 5хв58сек

11-Б

Тимохін Дмитро

2000м-

5, 09 сек

11-А

Крос

дівчата

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Карпенко Олександра

1500м – 7хв

5-А

Свистун Анастасія

1500м – 6хв15сек

6-А

Таранова Валерія

1500-

6,42 сек

5-Б

7-8

Швець Світлана

1500м – 6хв05 сек

8-А

Игнатенко Владлена

1500м – 6хв29сек

8-А

Міщенко Анастасія

1500-

5,55 сек

8-Б

9-11

Харламова Валерія

2000м -9хв12сек

11

Швець Світлана

2000м – 8хв24сек

9-А

Громік Вікторія

1500-

6,15 сек

10

Біг 30 метрів

хлопці

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Фатов Андрій

4,8 сек

6-А

Цистан Владислав

5 сек

6-А

Василенко Михайло

4,8 сек

6-А

7-8

Горбунов Кирило

4,3 сек

8-А

Бабій Данил

4,3 сек

8-А

Фатов Андрій

4,3 сек

8-А

9-11

Матвєєв Єгор

3,9 сек

10-Б

Матвєєв Єгор

4 сек

11-Б

Степанян Ванік

4,0 сек

10

 

 

Біг 30 метрів

дівчата

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Сомусєва Поліна

4,8 сек

6-Б

Карпенко Олександра

4,8 сек

6-А

Курасова Дар'я

5,0 сек

6-А

7-8

 

 

 

Малиш Маргарита

4,6 сек

7-Б

Карпенко Олександра

4,5 сек

7-А

9-11

Єрмоленко Єлизавета

4,3 сек

9-Б

 

 

1

Єрмоленко Єлизавета

4,4 сек

11-Б

 

Біг 60 метрів

хлопці

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Фатов Андрій

8,8 сек

6-А

 

 

 

Романченко Олексій

9,1 сек

6-Б

7-8

Івлєв Владислав

8,1 сек

8-Б

Бортник Мирослав

8 сек

8-А

Фатов Андрій

8,0 сек

8-А

9-11

Яблоков Дмитро

7,5 сек

9-Б

Кузнецов Вадим

7,6 сек

11-Б

Залеський Маруан

7,6 сек

11-Б

 

Біг 60 метрів

дівчата

 

2012-2013

2013-2014

2014-2015

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Сомусєва Поліна

9,1 сек

6-Б

Карпенко Олександра

8,9 сек

6-А

Курасова Дар'я

9,6 сек

5-Б

7-8

 

 

 

Сомусєва Поліна

9,1 сек

7-Б

Сомусєва Поліна

8,4 сек

8-Б

9-11

Єрмоленко Єлизавета

8 сек

9-Б

Карпачова Ірина

8,6 сек

11-Б

Грицаюк Євгенія

8,1 сек

11-А

Просмотров: 366 | Добавил: Вио | Рейтинг: 0.0/0
Поиск по сайту
Календарь
«  Май 2015  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2020
Бесплатный хостинг uCoz