Категории раздела
Главная » 2014 » Февраль » 11 » „Єдина справжня розкіш —це розкіш людського спілкування” Горбенко А.Д.
22:43
„Єдина справжня розкіш —це розкіш людського спілкування” Горбенко А.Д.
Давним-давно в старовинному місті жив Майстер, оточений учнями. Найталановитіший з них одного разу задумався: "А чи є запитання, на яке наш Майстер не зміг би дати відповіді?". Він пішов на квітуче поле, спіймав найкрасивішого метелика і заховав його між долонями. Метелик чіплявся лапками за його руки, й учню було лоскотно. Усміхаючись, він підійшов до Майстра і запитав: „Скажи, який метелик у мене в руках: живий чи мертвий?”. Учень міцно тримав метелика у зімкнутих долонях і був готовий у будь-яку мить стиснути їх заради своєї істини. Не дивлячись на руки учня, Майстер відповів: ”ВСЕ В ТВОЇХ РУКАХ”.

У ваших руках можливості покращити спілкування, навчитися будувати гармонійні стосунки з людьми, які Вас оточують, на основі миру та взаєморозуміння, без сутичок і конфліктів, вдосконалити комунікативні навички. А це важливо!

Спілкування в нашому житті відіграє надзвичайно важливу роль. Ми постійно знаходимося у взаємодії з рідними й близькими людьми, друзями й колегами по навчанню і роботі, співробітниками й партнерами в бізнесі, близько 70% часу спілкуємося. Філософська за змістом і поетична за формою думка про виключну роль спілкування належить французькому письменнику А. де Сент-Екзюпері: "Єдина справжня розкіш – це розкіш людського спілкування”.

Тільки-но уявімо, яким би був світ, якби ніхто ні з ким не спілкувався? Справді, це було б самотнє, сумне місце. Людині важко бути щасливою, успішно працювати, самовдосконалюватися й самостверджуватися, не контактуючи з іншими. Відомо, що найтяжчим покаранням у Стародавній Греції був остракізм, тобто заборона спілкуватись із засудженим.

Численні дослідження свідчать, що успіх людини, яка працює, наприклад, у сфері „людина-людина”, на 80% залежить саме від її комунікативної компетентності.

Уміння ефективно спілкуватися – це мистецтво слухати і чути, бачити і відчувати, розуміти співрозмовника і доносити до нього свої думки, вирішувати складні комунікативні ситуації.

Для вчителів початкових класів та вихователів ГПД проведено навчальний тренінг-семінар: «Культура спілкування як запорука успішної адаптації персоналу освітньої організації».

Тренінг побудований на основі "живих вправ", завдань і ролевих ігор, виконання яких допоможе краще орієнтуватися в комунікативних ситуаціях, розбиратися в людських стосунках, помічати те, чого не помічають інші люди.
Просмотров: 531 | Добавил: Вио | Рейтинг: 3.0/2
Поиск по сайту
Календарь
«  Февраль 2014  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
2425262728
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2021
Бесплатный хостинг uCoz