Категории раздела

Главная » 2019 » Октябрь » 18
17 жовтня в рамках проведения Всеукраїнського місячника шкільних бібліотек відбулася зустріч з авторкою збірки оповідань "Світ навколо нас" Корицькою Галиною Романівною, кандидатом філологічних наук, доцентом кафедри філософії та суспільно - гуманітарних наук КЗ "ЗОІППО" ЗОР. Учні 4-Б та 7-Б  класів із великим зацікавленням слухали оповідки, які виховували в дитячих душах добро та людяність. Оригінальне, поетичне рідне слово, яким авторка передала зачарованість та любов до навколишнього світу захопили слухачів й викликали бажання розповісти й про свої враження від почутного. Щиро вдячні Пані Галині за неперевершені хвилини натхнення, подаровані нашим дітям, за можливість доторкнутися до величі нашого слова!

«
Для мене знайомство з книгою - це завжди хвилююче. Однак сьогодні переповнювали неймовірні відчуття, коли в Запорізькій ЗОШ № 72 читали разом із четвертокласниками й семикласниками мої оповідки. Занурювалися у "Світ навколо нас" (видавництво Дике Поле). Захоплювалася глибині мислення школярів, мовленню, їхнім роздумам над життям. Вони вміють співпереживати, радити, думати. Дивувалися дитячій доброті, коли ті допомагали Білочці; мізкували над мудрістю Кицьки, яка дала урок Горобцям; смакували дарами Осені... Із цікавістю переглядами мультфільм "Синичка", створений Олександром Панасюком із Біленьківської ЗОШ. Звичайно, сприйняттю допомагали ілюстрації від талановитої художниці-дизайнерки Людмили Харламової. 
Щировдяна колегам із ЗОШ № 72 (директор Т.М.Усова, вчитель української Н.Я. Довбня, вчитель початкових класів Донець Н.К., бібліотекар Остапенко Т.В.) за запросини. Це для мене був не тільки урок (визнаю, що не вистачає саме такого спілкування з дітьми!), це зустріч-барометр моїх можливостей, значимості проблем, які  мають місце в оповідках. Ключові слова наприкінці тексту (хто читав, то розуміє, про що я) є важливими для дитини. Відбулося. Однак релакс триватиме ще не один день. Це була перша, (і дай, Боже, ще!) зустріч із читачами, з "кліповим" поколінням, яке  вміє відчувати тепло книги, захоплюватися, ставати співучасником подій. Із надією, що книга буде читатися...
 
Галина Гузовська-Корицька
Категория: Бібліотека | Просмотров: 342 | Добавил: Вио | Дата: 18.10.2019

Поиск по сайту
Календарь
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2022
Бесплатный хостинг uCoz