Категории раздела

Главная » 2021 » Май » 16 » Пам`ятка щодо процедури проведення ДПА, ЗНО-2021
10:04
Пам`ятка щодо процедури проведення ДПА, ЗНО-2021
 • Хімія – 21.05.2021
 • Іспанська, німецька, французька мови – 24.05.2021
 • Англійська мова — 25.05.2021
 • Математика – 28.05.2021
 • Математика (завдання рівня стандарту) – 28.05.2021
 • Українська мова – 01.06.2021
 • Українська мова і література – 01.06.2021
 • Історія України – 04.06.202
 • Фізика – 07.06.2021
 • Біологія – 10.06.2021
 • Географія – 15.06.2021
ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА є Вашим особистим джерелом інформації. Вона містить у собі реєстраційні дані, з неї Ви роздруковуєте запрошення-перепустку до пунктів ЗНО, а після проходження тестування – Інформаційну картку з результатами тестувань.
Якщо Ви маєте певне хронічне захворювання і, як наслідок, постійно підвищену температуру або інші симптоми, подібні до ознак гострого респіраторного захворювання, зверніться до лікаря для отримання довідки, яка це підтвердить, і покажіть її медичному працівникові, який оглядатиме Вас біля пункту тестування.
 • Бути ознайомленим з Порядком проведення ЗНО.
 • СВОЄЧАСНО прибути до пункту тестування із відповідними документами: не пізніше 10:50. Допуск учасників до  пункту розпочнеться о 9:45.

Зверніть увагу! Якщо   Ви прибудете до пункту тестування після   10:50,  Вас не буде  допущено до участі   в ЗНО.

 • Після завершення повернути матеріали ЗНО працівникам пункту.
 • НЕ ВИХОДИТИ з пункту тестування без відмітки в Сертифікаті про проходження ЗНО.
 • Сертифікат (не можна ламінувати або руйнувати голографічну наліпку);
 • Паспорт;
 • Запрошення-перепустка (роздруковується з інформаційної сторінки учасника).

У разі відсутності Сертифіката або паспорта (серія та номер якого вказано в сертифікаті)
учасник до пункту НЕ ДОПУСКАЄТЬСЯ!!!

 • Мати при собі засоби зв`язку, пристрої зчитування інформації та інші технічні прилади  АБО їх елементи, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, прилади, предмети, не передбачені процедурою ЗНО.
 • Спілкуватися з іншими учасниками  (перемовлятися, списувати).
 • Виносити за межі аудиторії зошити сертифікаційної роботи, окремі аркуші, бланки відповідей.
 • Персоналізувати роботу та ін.

Недотримання зазначених правил  є підставою для  позбавлення Вас права продовжити роботу над завданнями та анулювати Ваш результат ЗНО. В аудиторіях пункту тестування може здійснюватися контроль за  допомогою металодетекторів.

Під час ЗНО учасник може вийти з аудиторії з дозволу старшого інструктора до закінчення роботи, залишивши всі речі інструктору. Час, який учасник провів поза межами аудиторії, не додається йому для виконання сертифікаційної роботи! Одночасний вихід кількох учасників ЗАБОРОНЕНО!

1.  Непред'явлення: Сертифіката або паспорта

2.  Запізнення (вхід  до пункту тестування припиняється рівно  о 10.50).

3. Наявності симптомів респіраторного захворювання або  підвищеної температури тіла (вище 37,2ºС)*.

Якщо ви захворіли – не потрібно йти до пункту тестування! Ви маєте право   на участь у додатковій сесії. Протягом п’яти робочих днів  із дня проведення ЗНО з певного навчального предмета необхідно звернутися до Дніпропетровського центру оцінювання якості освіти  (ДнРЦОЯО), подати заяву щодо надання можливості пройти зовнішнє оцінювання з цього (цих) навчального(их) предмета(ів) під час додаткової сесії, а також один із документів, де відображено факти та обставини, що можуть бути підставою для допуску до участі в додатковій сесії.

Заяву та інші документи потрібно подати безпосередньо до ДпРЦОЯО або надіслати поштовим відправленням (доставити в інший спосіб) на адресу: ДпРЦОЯО, вул.Новоселівська, 27, м. Дніпро, 49083.

Звертаємо Вашу увагу, що через роботу пошти документи можуть затриматися, унаслідок чого буде неможливим подати їх у визначений термін (п’ять робочих днів із дня проведення ЗНО з певного(их) навчального(их) предмета(ів)), тому потрібно подбати про швидші способи доставки документів до ДпРЦОЯО!

1. Не змогли взяти участь в ЗНО через причини, що не залежали від дій та волі особи.

2. У день проведення брали участь у міжнародних, всеукраїнських змаганнях, включених до офіційних заходів Міністерства освіти і науки, Міністерства культури, Міністерства молоді і спорту, що підтверджено відповідними документами.

3. Брали участь в основній сесії, але стосовно Вас допущено порушення процедури проведення ЗНО.

4. Брали участь в основній сесії, але не змогли завершити виконання роботи через різке погіршення стану здоров`я, що підтверджено документально працівником пункту!

УВАГА!!! Рішення про можливість участі в додатковій сесії приймається регламентною комісією центру оцінювання якості освіти, після наданих Вами документів, які підтверджують причини, що унеможливили участь дитини в основній сесії ЗНО.

            Учні 11 класів звільняються від проходження ДПА, але можуть пройти її за власним бажанням. Звертаємо увагу, що законодавством не передбачено вибіркове звільнення від проходження ДПА з якогось одного чи кількох предметів.

            У разі якщо ви бажаєте проходити ДПА, необхідно звернутися до школи з відповідною заявою (у термін до 21 травня (старт основної сесії ЗНО). У такому випадку в додаток документа про освіту виставляються річні оцінки з предметів та чотири оцінки з ДПА (з української мови, математики, історії України або англійської мови, предмета за вибором). Документ про освіту буде виданий після отримання результатів від ДнРЦОЯО.

            У разі, якщо ви НЕ бажаєте проходити ДПА, в додатку документа про освіту буде здійснено запис “Звільнений (а)”.

Зверніть увагу! Середній бал свідоцтва про здобуття повної загальної середньої освіти обраховується випускниками самостійно наступним чином: бал розраховується як середнє арифметичне усіх зазначених в додатку оцінок. Водночас предмети, за якими зроблено запис «звільнений(а)»/«зараховано», у загальну кількість не враховуються.

Про необхідність наявності в документі про освіту оцінок з ДПА потрібно дізнаватися в приймальній комісії вищого закладу освіти, куди ви плануєте вступати!

 Ще раз наголошуємо: Закон України НЕ звільняє від проходження ЗНО.

Просмотров: 144 | Добавил: Вио | Рейтинг: 0.0/0
Поиск по сайту
Календарь
«  Май 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2022
Бесплатный хостинг uCoz