Категории раздела
Главная » 2019 » Июнь » 13 » . = 2019 = Наші спортивні рекорди = 2019 = .
12:57
. = 2019 = Наші спортивні рекорди = 2019 = .

Силова підготовка хлопці

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Коринчук Микита

81 раз

5-А

Червоненко Андрій

Жмура Тимур

53

54

6-А

6-А

Каленик Микита

120

6-А

7-8

Романченко Олексій

277 раз

8-Б

Кушнєр Олександр

110

8-А

Бенда Олександр

120

7-А

9-11

Свириденко Данило

Богомазов Антон

300 раз

300раз

9-Б

10

Богомазов Антон

404

11

Свіриденко Данило

211

11-Б

Силова підготовка дівчата

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Вареник Аліса

120 разів

5-А

Абасова Аміна

51

6-Б

 

 

 

7-8

Чеботарьова Ганна

75 раз

7-А

Кушнєр Єлизавета

90

8-А

Вареник Аліса

100

7-А

9-11

Сироватка Вікторія

90 раз

9-А

Свістун Анастасія

70

10-А

Таранова Валерія

120

9-Б

Стрибки зі скакалкою за 1 хвилину хлопці

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Вороновський В

158 раз

6-А

Бедратий Олександр

153

5-Б

Свіріденко Роман

190

5-Б

7-8

Бондаренко Сергій

175 раз

8-А

Бердников Микита

151

8-Б

Жмура Тимур

194

7-А

9-11

Фатов Андрій

225 раз

10

Фатов Андрій

210

11

Бобир Георгій

187

10

 

Стрибки зі скакалкою за 1 хвилину дівчата

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Вареник Аліса

167 раз

5-А

Вареник Аліса

201

6-А

Сагань Олександра

195

5-Б

7-8

Радіонова Катерина

150 раз

8-Б

Голік Варвара

190

7-А

Вареник Аліса

189

7-А

9-11

Краснонос Валентина

193 раз

10

Міщенко Анастасія

187

11

Заркова Анастасія

176

11-Б

 

Човниковий біг хлопці

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Шинкаренко Валерій

9,1

5-А

Шинкаренко Валерій

9,5

6-А

Каленик Микита

9,1

6-А

7-8

Бердніков Микита

9,0

7-Б

Бердніков Микита

8,6

8-Б

Шинкаренко Валерій

8,8

7-А

9-11

Савельє Григорій

Карпенко Олександр

8,4

9,2

9-А

Богомазов Антон

8,4

11-А

Цистан Владислав

8,5

11-А

 

Човниковий біг дівчата

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Романенко Катерина

10,0

5-Б

Романенко Катерина

10,1

6-Б

Сергевіна Софія

9,5

6-Б

7-8

Кошик Христина

9,4

7-А

 

 

 

Пушко Софія

9,7

7-Б

9-11

 

 

 

Смірнова Віра

9,1

10-А

Карпенко Олександра

9,5

11-А

 

Стрибки в довжину з місця хлопці

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Іса Аляуддін

220

6-А

Чінікулов Олег

210

6-Б

Дяк Дмитро

205

5-А

7-8

Єфименко Єгор

235

8-Б

Романенко Павло

240

8-Б

Філимоненко Олексій

260

8-А

9-11

Спічуков Руслан

268

11-А

Руцький Гліб

250

11

Мішин Євгеній

270

11-Б

Стрибки в довжину з місцядівчата

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Романенко Катерина

180

5-Б

Вареник Аліса

180

6-А

Войтович Діана

205

5-А

7-8

Сібілева Євгенія

200

7-Б

Сібілєва Євгенія

220

8-Б

 

 

 

9-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Метання м'яча хлопці

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Коринчук Микита

37

5-А

Калантаєв Михайло

48

6-А

Каленик Микита

41

6-А

7-8

Новоселов Микита

52

8-А

Школовий Ілля

52

8-Б

Філимоненко Олексій

54

8-А

9-11

Савельєв Григорій

60

9-А

Савельєв Григорій

68

10-А

Савельєв Григорій

67

11-А

Метання м'яча дівчата

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Онищенко Дарина

41

6-А

Коваль Анастасія

38

6-А

Титова Олександра

28

6-Б

7-8

 

 

 

Онищенко Дарина

50

7-А

Онищенко Дарина

48

8-А

9-11

 

 

 

Маковська Дар’я

40

9-Б

Смірнова Віра

41

11-А

 

Крос хлопці

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Шинкаренко Валерій

6,41

5-А

Шинкаренко Валерій

5,40

6-А

Абакуменко Іван

4,85

5-Б

7-8

Тимченко Олег

5,40

8-Б

Біндас Дмитро

5,47

7-А

Вороновський Владислав

5,33

8-Б

9-11

Фатов Андрій

7,29

10

Богомазов Антон

2000м - 6

11

Головатчик Микола

2000м  - 6,38

9-А

Крос дівчата

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Маслова Діана

7,43

5-Б

Шпак Анастасія

6,25

6-Б

Чорнобай Вікторія

6,21

5-Б

7-8

Таранова Валерія

6,16

7-Б

Таранова Валерія

1500м – 6,10

8-Б

Голик Варвара

6,26

8-А

9-11

Гордієнко Анастасія

6,06

11-А

Сомусєва Поліна

1500м – 6,07

11

Свистун Анастасія

1500м – 5,57

11-А

 

Біг 30 метрів хлопці

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Вороновський В

4,8

6-Б

Шинкаренко Валерій

4,5

6-А

Абакуменко Іван

4,5

5-Б

7-8

Бердніков Микита

4,5

7-Б

Бенда Станіслав

4,1

8-А

Філимоненко Олексій

4

8-А

9-11

Фатов Андрій

4,1

10

Цистан Владислав

4,1

10-А

Василенко Михайло

3,9

10

Біг 30 метрів дівчата

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Козлова Аліна

4,7

6-Б

 

 

 

Сергевіна Софія

4,9

6-Б

7-8

Сібілева Євгенія

4,8

7-Б

Кошик Крістіна

4,7

8-А

Ширінова Аміна

4,6

7-А

9-11

 

 

 

Шомко Анастасія

4,6

9-А

Швець Дар’я

4,4

11-А

 

Біг 60 метрів хлопці

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Вороновський В

8,7

6-Б

Шинкаренко Валерій

8,5

6-А

Каленик Микита

8,1

6-А

7-8

Романенко Павел

7,9

7-Б

Головатчик Миколай

8,3

8-А

Вороновський Владислав

7,9

8-Б

9-11

Фатов Андрій

7,7

10

Цистан Владислав

7,6

10-А

Школовий Ілля

7,5

9-Б

Біг 60 метрів дівчата

 

2016-2017

2017-2018

2018-2019

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Козлова Аліна

9,0

6-Б

 

 

 

Титова Олександра

9,5

6-Б

7-8

Сібілева Євгенія

7,8

7-Б

Кошик Крістіна

8,5

8-А

Ширінова Аміна

8,9

7-А

9-11

Уліпенко Марія

8,5

9-А

Евакаліна Катерина

Бунь Вікторія

8,6

8,6

10-А

10-А

Таранова Валерія

8,4

9-Б

Просмотров: 72 | Добавил: Вио | Рейтинг: 0.0/0
Поиск по сайту
Календарь
«  Июнь 2019  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2019
Бесплатный хостинг uCoz