Категории раздела

Спортивные рекорды 2017/2018 н.р.

Силова підготовка хлопці

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Романченко Павло

150 разів

6-Б

Коринчук Микита

81 раз

5-А

Червоненко Андрій

53

6-А

Жмура Тимур

54

6-А

7-8

Свіріденко Данило

210 Разів

8-Б

Романченко Олексій

277 раз

8-Б

Кушнєр Олександр

110

8-А

9-11

Богомазов Антон

210 разів

9-Б

Свириденко Данило

Догомазов Антон

300 раз

300раз

9-Б

10

Богомазов Антон

404

11

Силова підготовка дівчата

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Таранова Валерія

121 раз

6-Б

Вареник Аліса

120 разів

5-А

Абасова Аміна

51

6-Б

7-8

Сироватко Вікторія

120 разів

8-А

Чеботарьова Ганна

75 раз

7-А

Кушнєр Єлизавета

90

8-А

9-11

Міщенко Анастасія

100 разів

9-Б

Сироватка Вікторія

90 раз

9-А

Свистун Анастасія

70

10-А

 

 

 

Стрибки зі скакалкою за 1 хвилину хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Христенко Данило

208 разів

6-А

Вороновський В

158 раз

6-А

Бедратий Олександр

153

5-Б

7-8

Бондаренко Сергій

178 разів

7-А

Бондаренко Сергій

175 раз

8-А

Бердников Микита

151

8-Б

9-11

Пилипенко Максим

228 разів

11

Фатов Андрій

225 раз

10

Фатов Андрій

210

11

Стрибки зі скакалкою за 1 хвилину дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Кошик Христина

213 разів

6-А

Вареник Аліса

167 раз

5-А

Вареник Аліса

201

6-А

7-8

Судакова Марія

203 разів

8-Б

Радіонова Катерина

150 раз

8-Б

Голік Варвара

190

7-А

9-11

Громік Віктория

218 разів

11

Краснонос Валентина

193 раз

10

Міщенко Анастасія

187

11

 

 

 

 

Човниковий біг хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Ілларіонов Данило

9,2 сек

6-А

Шинкаренко Валерій

9,1

5-А

Шинкаренко Валерій

9,5

6-А

7-8

Цистан Владислав

8,8 сек

8-А

Бердніков Микита

9,0

7-Б

Бердніков Микита

8,6

8-Б

9-11

Степанян Ванік

8,2 сек

11

Савельє Григорій

Карпенко Олександр

8,4

9,2

9-А

Богомазов Антон

8,4

11-А

 

Човниковий біг дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Козлова Аліна

9,9 сек

5-Б

Романенко Катерина

10,0

5-Б

Романенко Катерина

10,1

6-Б

7-8

Карпенко Олександра

9,0 сек

8-А

Кошик Христина

9,4

7-А

 

 

 

9-11

Винарчук Вікторія

9,1 сек

11

 

 

 

Смірнова Віра

9,1

10-А

 

 

Стрибки в довжину з місця хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Ілларіонов Данило

220 см

6-А

Іса Аляуддін

220

6-А

Чінікулов Олег

210

6-Б

7-8

Терещенко Віктор

240 см

8-Б

Єфименко Єгор

235

8-Б

Романенко Павло

240

8-Б

9-11

Гладков Владислав

280 см

11

Спічуков Руслан

268

11-А

Руцький Гліб

250

11

Стрибки в довжину з місця дівчата

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Козлова Аліна

190 см

5-Б

Романенко Катерина

180

5-Б

Вареник Аліса

180

6-А

7-8

Рак Дар’я

220 см

8-А

Сібілева Євгенія

200

7-Б

Сібілєва Євгенія

220

8-Б

9-11

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Метання м'яча хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Ілларіонов Данило

42 м

6-А

Коринчук Микита

37

5-А

Калантаєв Михайло

48

6-А

7-8

Іса Омар

49 м

8-А

Новоселов Микита

52

8-А

Школовий Ілля

52

8-Б

9-11

Мельник Дмитро

67 м

9-А

Савельєв Григорій

60

9-А

Савельєв Григорій

68

10-А

Метання м'яча дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Онищенко Дар’я

40 м

5-А

Онищенко Дарина

41

6-А

Коваль Анастасія

38

6-А

7-8

 

 

 

 

 

 

Онищенко Дар’я

50

7-А

9-11

Щербакова Анастасія

42 м

9-Б

 

 

 

Маковська Дар’я

40

9-Б

 

Крос хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Головатчик Микола

1500м – 5хв50 сек

6-А

Шинкаренко Валерій

6,41

5-А

Шинкаренко Валерій

5,40

6-А

7-8

Тимченко Олег

1500м – 5хв35 сек

7-Б

Тимченко Олег

5,40

8-Б

Біндас Дмитро

5,47

7-А

9-11

Бельський Андрій

1500м -5хв28сек

9-А

Фатов Андрій

7,29

10

Богомазов Антон

2000м - 6

11

Крос дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Таранова Валерія

1500м – 6хв17сек

6-Б

Маслова Діана

7,43

5-Б

Шпак Анастасія

6,25

6-Б

7-8

Свистун Анастасія

1500м – 6хв42сек

8-А

Таранова Валерія

6,16

7-Б

Таранова Валерія

1500м – 6,10

8-Б

9-11

Сомусєва Поліна

1500м - 6хв

9-Б

Гордієнко Анастасія

6,06

11-А

Сомусєва Поліна

1500м – 6,07

11

 

 

Біг 30 метрів хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Вороновський Владислав

4,5 сек

5-Б

Вороновський В

4,8

6-Б

Шинкаренко Валерій

4,5

6-А

7-8

Цистан Владислав

4,4 сек

8-А

Бердніков Микита

4,5

7-Б

Бенда Станіслав

4,1

8-А

9-11

Піщальников Артем

3,9 сек

11

Фатов Андрій

4,1

10

Цистан Владислав

4,1

10-А

Біг 30 метрів дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Козлова Аліна

4,9 сек

5-Б

Козлова Аліна

4,7

6-Б

 

 

 

7-8

Рак Дар’я

4,6 сек

8-А

Сібілєва Євгенія

4,8

7-Б

Кошик Крістіна

4,7

8-А

9-11

Винарчук Вікторія

4,4 сек

11

 

 

 

Шомко Анастасія

4,6

9-А

 

Біг 60 метрів хлопці

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Вороновський Владислав

8,3 сек

5-Б

Вороновський В

8,7

6-Б

Шинкаренко Валерій

8,5

6-А

7-8

Василенко Михайло

8,0 сек

7-А

Романенко Павел

7,9

7-Б

Головатчик Миколай

8,3

8-А

9-11

Степанян Ванік

7,4 сек

11

Фатов Андрій

7,7

10

Цистан Владислав

7,6

10-А

Біг 60 метрів дівчата

 

2015-2016

2016-2017

2017-2018

Класи

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

Прізвище, ім’я

Досягнення

Клас

5-6

Козлова Аліна

9,6 сек

5-Б

Козлова Аліна

9,0

6-Б

 

 

 

7-8

Свистун Анастасія

9,1 сек

8-А

Сібілева Євгенія

7,8

7-Б

Кошик Крістіна

8,5

8-А

9-11

Громік Вікторія

8,1 сек

11

Уліпенко Марія

8,5

9-А

Евакаліна Катерина

8,6

10-А

Бунь Вікторія

8,6

10-А

 

Поиск по сайту
Календарь
«  Декабрь 2018  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2018
Бесплатный хостинг uCoz