Категории раздела

Победители олимпиад 2016-2017

Переможці районного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад

2016-2017н.р.

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце на районному етапі

Запрошення на ІІІ етап

1

Сібілєва

Вікторія Андріївна

9-Б

Укр. мова та літ-ра

Довбня Н.Я.

ІІІ

 

2

Романюк

Ганна Володимирівна

10

Укр. мова та літ-ра

Горбенко О.Д.

ІІІ

 

3

4

5

Ісканцева

Вікторія Олексіївна

9-А

Історія

Одарюк О. М.

ІІІ

 

Географія

Гук І.Ю.

ІІІ

 

Правознавство

Одарюк О. М.

ІІІ

 

6

7

Примаков Владислав Володимирович

9-А

Історія

Одарюк О. М.

ІІІ

 

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

8

Волик

Денис Олександрович

10

Історія

Одарюк О. М.

ІІ

 

9

Коробко

Ольга

Сергіївна

8-А

Біологія

Бабкова О.О.

І

 

10

11

Кретова

Мілана Анатоліївна

8-А

Біологія

Бабкова О.О.

ІІІ

 

Хімія

Вонярха Я.О.

ІІІ

12

Карпенко

Олександра Сергіївна

9-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

13

Дяченко

Ігор

Сергійович

9-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

14

Селезньова Євгенія Олександрівна

10

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІІ

 

15

16

17

Фатов

Андрій Миколайович

10

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІ

 

Географія

Гук І.Ю.

ІІ

Правознавство

Одарюк О.М.

ІІІ

 

18

Турчина

Софія

Руфатівна

11-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

19

Давиденко

Тетяна Миколаївна

11-Б

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІ

 

20

Таранова

Валерія Сергіївна

7-Б

Математика

Маслова Т.М.

ІІІ

 

21

Черняк

Анастасія Вікторівна

6-Б

Математика

Cегеда О.М.

ІІІ

 

22

Волік

Марина Анатоліївна

7-Б

Хімія

Кукса А.В.

ІІІ

 

23

Евакаліна

Катерина Андріївна

9-А

Хімія

Вонярха Я.О.

ІІІ

 

24

Улітенко

Марія

Євгенівна

9-А

Трудове навчання

Виговська Л.М.

ІІІ

 

25

Темченко Богдан Романович

9-А

Трудове навчання

Литвинов Д.Ж. (МНВК)

ІІІ

 

26

Гордієнко Анастасія Андріївна

11-А

Фізична культура

Ракова Ж.Г.

ІІІ

 

27

28

Бельченко Вікторія Олександрівна

8-Б

Географія

Гук І.Ю.

ІІІ

 

Фр. мова

Запорожець Г.М.

ІІІ

 

29

Дмитрієва

Вероніка Юріївна

9-Б

Географія

Усова Т.М.

ІІІ

 

30

Терещенко Віктор Олегович

9-Б

Англ. мова

Злобіна Л.В.

ІІІ

 

31

Іванцова

Марія Дмитрівна

9-Б

Правознавство

Одарюк О.М.

ІІІ

 

32

Намінас

Юлія Сергіївна

9-Б

Фр. мова

Запорожець Г.М.

ІІІ

 

33

Кузьміч Вікторія Артурівна

10

Фр. мова

Запорожець Г.М.

ІІІ

 

34

Майор

Наталія Сергіївна

10

Фр. мова

Запорожець Г.М.

ІІІ

 

 

Поиск по сайту
Календарь
«  Март 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2021
Бесплатный хостинг uCoz