Категории раздела

Переможці олімпіад

ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ВСЕУКРАЇНСЬКИХ УЧНІВСЬКИХ ОЛІМПІАД !!!

 

Переможці ІІ (районного етапу)

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 н.р.

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце на районному етапі

Запрошення на ІІІ етап

1

Лисянська Анна Олександрівна

7-Б

Укр. мова

Затєєва О.А.

ІІІ

 

2

3

Карпенко Олександра Сергіївна

8-А

Укр. мова

Дорошенко С.С.

Рубльова В.В.

ІІІ

 

Біологія

Бойко Л.М.

ІІ

Запрошено

4

Сібілєва Вікторія Андріївна

8-Б

Укр. мова

Довбня Н.Я.

ІІІ

 

5

6

7

8

Давиденко Тетяна Миколаївна

10-А

Укр. мова

Довбня Н.Я.

ІІІ

 

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

Екологія

Бойко Л.М.

ІІІ

Запрошено

Географія

Гук І.Ю.

ІІІ

 

Укр. мова

Ряпісова Н.В.

ІІІ

 

9

Цацуро Катерина Олександрівна

10-Б

Укр. мова

Ряпісова Н.В.

ІІІ

 

10

Мироненко Валерія Ігорівна

8-Б

Англ. мова

Мудра Л.Г.

ІІІ

 

11

Кузьміч Вікторія Артурівна

9-Б

Англ.. мова

Мовчан Ю.В.

ІІІ

 

12

Дмитрієва Вероніка Юріївна

8-Б

Франц. мова

Макарова Т.В.

ІІІ

 

13

Швець Дар`я Вадимівна

8-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

14

Дяченко Ігор Сергійович

8-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

15

16

17

Фатов Андрій Миколайович

9-А

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІ

 

Географія

Гук І.Ю.

ІІ

Прав-во

Одарюк О.М.

ІІІ

18

Жмура Мирон Сергійович

9-А

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІІ

 

19

Турчина Софія Руфатівна

10-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІІ

 

20

21

Коваленко Юлія Сергіївна

11

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІ

Запрошено

Екологія

Кузьменко В.А.

ІІІ

 

22

Таранова Валерія Сергіївна

6-Б

Математика

Маслова Т.М.

ІІІ

 

23

Фурсова Анастасія  Максимівна

11

Інформаційні технології

Тернова А.С.

ІІІ

 

24

25

Примаков Владислав Володимирович

8-А

Географія

Гук І.Ю.

ІІІ

 

Історія

Одарюк О.М.

ІІІ

 

26

Волик Денис Олександрович

9-А

Історія

Одарюк О.М.

ІІІ

 

27

Коленко Наталія Олексіївна

11

Історія

Одарюк О.М.

ІІІ

 

28

Улітенко Марія Сергіївна

8-А

Трудове навчання

Виговська Л.М.

ІІ

 

Переможці ІІІ (обласного етапу)

Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2015-2016 н.р.

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце 

Запрошення на тренувальні збори

1

Коваленко

Юлія

11

Біологія

 

Кузьменко В.А.

ІІІ

 

2

Карпенко

Олександра

8-А

 

Біологія

 

Бойко Л.М.

 

ІІІ

 

  

 

Переможці  ІІ (районного) етапу

Всеукраїнських, регіональних та обласних предметних олімпіад

у 2014-2015 н.р.

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце на районному етапі

Запрошення на ІІІ етап

1

Сібілєва Вікторія

Андріївна

7-Б

Укр. мова

Довбня Н.Я.

Ш

 

2

Селезньова Євгенія

Олександрівна

8-А

Біологія

Кузьменко В.А.

Ш

 

3

Фатов Андрій Миколайович

8-А

Біологія

Кузьменко В.А.

Ш

 

4

Майор Наталія

Сергіївна

8-Б

Укр. мова

Горбенко О.Д.

Ш

 

5

Математика

Маслова Т.М.

ІІ

 

6

Франц. мова

Запорожець Г.М.

Ш

 

7

Кузьміч Вікторія Артурівна

8-Б

Укр. мова

Горбенко О.Д.

Ш

 

8

Давиденко Тетяна Миколаївна

9-А

Географія

Гук І.Ю.

І

Запрошено

9

Біологія

Бойко Л.М.

ІІ

 

10

Хімія

Свідунович Л.М.

ІІІ

 

11

Якимчук Віолета

Максимівна

9-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІ

 

12

Хімія

Свідунович Л.М.

ІІІ

 

13

Обслуговуюча праця

Виговська Л.М.

Ш

 

14

Шульга Єлизавета

Сергіївна

9-А

Обслуговуюча праця

Виговська Л.М.

Ш

 

15

Коленко Наталія

Олександрівна

10

Історія

Одарюк О.М.

ІІ

 

16

Географія

Гук І.Ю.

Ш

 

17

Правознавство

Одарюк О.М.

ІІ

 

18

Островський Ростислав Володимирович

11-А

Біологія

Бойко Л.М.

І

Запрошено

19

Хімія

Юренко А.Г.

І

Запрошено

20

Екологія

Бойко Л.М.

І

Запрошено

21

Тройно Олександр Олександрович

11-А

Біологія

Бойко Л.М.

І

 

22

Екологія

Бойко Л.М.

Ш

 

23

Тімохін Дмитро Олександрович

11-А

Хімія

Юренко А.Г.

ІІІ

 

24

Сахабутдінов Владислав Ігорович

11-А

Біологія

Бойко Л.М.

ІІ

 

25

Онищенко Володимир Володимирович

11-А

Фізична культура

Ракова Ж.Г.

ІІ

 

26

Мураховська Оксана Миколаївна

11-Б

Фізична культура

Ракова Ж.Г.

ІІ

 

 

 Переможці  ІІІ (обласного) етапу

Всеукраїнських, регіональних та обласних предметних олімпіад

у 2014-2015 н.р.

 

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце 

Запрошення на тренувальні збори

1

Островський Ростислав Володимирович

11-А

Хімія

 

Юренко А.Г.

ІІ

Запрошено

2

Екологія

 

Бойко Л.М.

ІІІ

 

3

Тройно Олександр Олександрович

 

11-А

 

Біологія

 

Бойко Л.М.

 

ІІІ

 

 

Переможці ІІ (обласного) етапу

конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН у 2014-2015 н.р.

 

 

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце 

Запрошення на ІII етап

1

Островський Ростислав Володимирович

11-А

 

Хімія

 

 

Юренко А.Г.

 

ІІІ

 

2

Сахабутдінов Владислав Ігорович

 

11-А

 

Біологія

 

Бойко Л.М.

 

ІІІ

 

 

 
Вітаємо переможців та призерів Всеукраїнських
учнівських олімпіад 2013-2014 н.р.

Поиск по сайту
Календарь
«  Сентябрь 2021  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2021
Бесплатный хостинг uCoz