Категории раздела

Переможці конкурсів

 Переможці та призери конкурсів 2015-2016 н.р.

ПІБ

Клас

Місце

Назва конкурсу

ПІБ вчителя, який підготував учня

Маслов Вадим

8-А

ІІ

 Обл. конкурс дит. малюнка “Шляхами мужності славетних козаків”

Глухіна Т.П.

Аграсай Ангеліна

7-А

ІІ

 Обл. конкурс дит. малюнка “Шляхами мужності славетних козаків”

Олійник Н.Г.

Смирнова Віра

8-А

ІІІ

 Обл. конкурс дит. малюнка “Шляхами мужності славетних козаків”

Глухіна Т.П.

Балабанова Юлія

4-Б

ІІІ

 Районний етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Донець Н.К.

Сібілєва Вікторія

8-Б

І

 Районний етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Довбня Н.Я.

Давиденко Тетяна

10-А

ІІІ

 Районний етап ХVІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика

Довбня Н.Я.

Сібілєва Євгенія

6-Б

ІІ

 Районний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка

Довбня Н.Я.

Іванцова Марія

8-Б

ІІ

 Районний етап VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Шевченка

Довбня Н.Я.

Латаренко Ю.І.

Коленко Наталія

11

ІІ

Обласний етап ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Одарюк О.М.

Іванцова Марія

 

8-Б

ІІІ

Обласний етап ХV Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості

Довбня Н.Я.

Ісканцева Вікторія

8-А

І

 Районний етап  Міського конкурсу “Герой-рятівник”

Рубльова В.В.

Команда учнів:

Абасова Аміна

Балабанова Юлія

Донець Людмила

Філатов Іван

4-Б

ІІІ

Районний етап  інтелектуальних змагань “Всезнайки” для учнів 3-4 класів

Донець Н.К.

Команда дівчат з баскетболу

збірна

ІІ

Районні змагання з баскетболу

Ракова Ж.Г.

Команда хлопців з баскетболу

збірна

ІІ

Районні змагання з баскетболу

Ракова Ж.Г.

Учні 4-А

 

 

4-А

ІІ

Конкурс проектів “Ми- друзі птахів” в рамках конкурсу соціальних ініціатив “Ми-це місто”

Фурсова Т.А.

Коваленко Юлія

Степанян Ванік

Рогава Інга

11

ІІ

 Змагання зі спортивного спостереження за птахами в рамках конкурсу соціальних ініціатив “Ми-це місто”

Кузьменко В.А.

Команда “Орден фенікса”:

9-А

Фатов Андрій

Селезньова Євгенія

Жмура Мирон

11

Степанян Ванік

Гладков Владислав

Івлєв вадим

Винарчук Вікторія

Гудзь Сергій

збірна

ІІ

Міська квест-гра “Історія Запорізького краю. Соцмісто”

Одарюк О.М.

Команда учнів:

Коленко Наталія

Добровлянський Ілля

Гудзь Сергій

Заякіна Катерина

Степанян Ваник

Гулідова Марія

Ярова Марина

11

ІІІ

Запорізька обласна гра “Що? Де? Коли?”

Кайола А.О.

Вареник Аліса

4-А

І

Міжнародний екологічний конкурс “Смачно, корисно, барвисто” (районний етап)

Фурсова Т.А.

І

Міжнародний екологічний конкурс “Смачно, корисно, барвисто” номінація мультимедійна презентація «Прянощі на кухні» (обласний етап)

Фурсова Т.А.

Діденко Олександра

6-А

І

Міжнародний екологічний конкурс “Смачно, корисно, барвисто” (районний етап)

Виговська Л.М.

Глядченко Ярослав

4-Б

І

Міжнародний екологічний конкурс “Смачно, корисно, барвисто” (районний етап)

Донець Н.К.

Маковійчук Анастасія

3-А

ІІІ

Міжнародний екологічний конкурс “Смачно, корисно, барвисто” (районний етап)

Винник-Константинова М.М.

Єршова Софія

2-А

ІІІ

Міжнародний екологічний конкурс “Смачно, корисно, барвисто” (районний етап)

Ковальчук Т.В.

Творчий колектив “Патріоти”:

10-А

Петров Олександр

11

Ярова Марина

Громик Вікторія

Івлєв Вадим

Куріпко Аліна

Винарчук Вікторія

Власенко Діана

збірна

ІІІ

Міський конкурс мистецтвознавців «Мистецька пектораль»

Довбня Н.Я.

Лайтаренко Ю.І.

Козьменко Анастасія

10-А

ІІ

Конкурс «Довкілля починається з тебе» міського проекту «Екологічний вектор» (номінація “Екологічний проект”)

Бойко Л.М.

Фурсова Анастасія

11

ІІІ

Конкурс «Довкілля починається з тебе» міського проекту «Екологічний вектор» (номінація “Екологічний проект”)

Кузьменко В.А.

Турчина  Софія

10-А

ІІІ

Конкурс «Довкілля починається з тебе» міського проекту «Екологічний вектор» (номінація “Екологічний проект”)

Бойко Л.М.

Переможці та призери конкурсів 2014-2015 н.р.

 

 

Переможці та призери  конкурсів

 

Вчитель

ПІБ

Клас

Назва конкурсу

 

Місце

 

1.

Сібілєва Вікторія

7-Б

V Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (районний етап)

ІІ

Довбня Н.Я.

2.

Цацуро Катерина

9-Б

V Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (районний етап)

ІІІ

Ряпісова Н.В.

3.

Черняк Анна

11-Б

V Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Тараса Шевченка (районний етап)

ІІІ

Довбня Н.Я.

4.

Балабанова Юлія

3-Б

ХІV Міжнародний конкурс з української мови імені Петра Яцика (районний етап)

ІІІ

Донець Н.К.

5.

Коленко Наталія

10

ХІV Всеукраїнський конкурс учнівської творчості, присвяченого  Шевченківським дням “Об`єднаймося ж, брати мої” (обласний етап)

ІІ

Одарюк О.М.

6.

Фурсова

Анастасія

10

Міський конкурс мультимедійних проектів”Т.Г. Шевченко — видатний географ”

ІІ

Гук І.Ю.

7.

Колектив учнів

9-А

V Всеукраїнський конкурс «Моральний вчинок» у 2015 році (обласний етап)

ІІІ

Будкова М.М.

8.

Прибила Христина

3-Б

Міський конкурс вокальної майстерності “Дніпрові чайки”

І

Чавунова Т.В.

9.

Тодчук Анастасія

4-Б

Міський конкурс вокальної майстерності “Дніпрові чайки”

ІІ

Чавунова Т.В.

10.

Глушенко Руслана

11-Б

Міський конкурс на кращий відгук іноземною мовою про прочитану книгу (І етап) 

І

Морозовська Н.І.

11.

Глушенко Руслана

11-Б

Міський конкурс на кращий відгук іноземною мовою про прочитану книгу (ІІ етап) 

Диплом

Морозовська Н.І.

12.

Черняк Ганна

11-Б

Міський конкурс на кращий відгук іноземною мовою про прочитану книгу (І етап) 

І

Бєлан Н.С.

13.

Творчий кол-в учнів 11 класів

11

Конкурс “Довкілля і людина” міського екологічного проекту “Екологічний вектор” (номінація: екопроект)

 

І

кер. Савіч І.О., Пелех Т.О.

14.

Ажищенко С.О.

Вчитель

Конкурс “Довкілля і людина” міського екологічного проекту “Екологічний вектор” (номінація: екорозробка)

ІІІ

 

15

Кучеренко І.В.

Вчитель

Конкурс “Довкілля і людина” міського екологічного проекту “Екологічний вектор”

Призер

 

16.

Чорнобай Вікторія

1-А

Конкурс “Я-дитина природи” міського екологічного проекту “Екологічний вектор” (номінація - Екологічна казка)

ІІІ

Ковальчук Т.В.

17.

Міщенко Анастасія

8-Б

Обласний конкурс-виставка декоративно-ужиткового  та образотворчого мистецтва “Знай і люби свій рідний край”

ІІІ

Виговська Л.М.

18.

Прибила Христина

3-Б

Обласний фестиваль-огляд дитячої та юнацької творчості “Таланти твої, Запорізький краю!”. Номінація: Сучасна пісня (районний етап)

Переможець

Чавунова Т.В.

19.

Мормуль Діана

7-Б

Міський конкурс дитячого малюнку “Мої права”

І

Глухіна Т.П.

20.

Коленко Наталія

10

Обласний етап Всеукраїнського літературного конкурсу “Розкрилля душі”, присвяченого 85-річчю від дня народження Ліни Костенко

ІІ

Лайтаренко Ю.І.

21.

Смірнова Віра

7-Б

Виставка-конкурс пленерного живопису  “Вулиці міста розповідають”

Гр.

Глухіна Т.П.

2013 -2014 н.р.

Поиск по сайту
Календарь
«  Октябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2020
Бесплатный хостинг uCoz