Категории раздела

Переможці Всеукраїнських учнівських олімпіад 2019-2020 н.р.

ПІБ учня

Клас

Предмет

ПІБ викладача

Місце на районному етапі

Запрошення на ІІІ етап

 

Районний етап Всеукраїнських предметних олімпіад

1

Голікова

Поліна Олексіївна

7-Б

Українська мова

Довбня Надія Яківна

ІІ

 

2

Балабанова

Юлія Артемівна

8-Б

Українська мова

Горбенко Олена Дмитрівна

ІІ

 

3

Черняк Анастасія Вікторівна

9-Б

Українська мова

Довбня Надія Яківна

ІІ

Запрошується

4

Назаренко Максим Олександрович

8-А

Історія

Одарюк Олена Михайлівна

ІІІ

 

5

Вялкова Марія Володимирівна

8-Б

Історія

Одарюк Олена Михайлівна

ІІІ

 

6

Дядюренко Владислав Віталійович

10-А

Історія

Одарюк Олена Михайлівна

ІІІ

 

7

Біологія

Кузьменко Віра Анатоліївна

ІІІ

 

8

Куліковська

Єлизавета Дмитрівна

10-А

Історія

Одарюк Олена Михайлівна

ІІІ

 

9

Екологія

Савіч Ірина Олександрівна,

Кузьменко Віра Анатоліївна

ІІ

 

10

Біологія

Кузьменко Віра Анатоліївна

ІІ

 

11

Козак

Данил Олександрович

10-А

Фізична культура

Ракова Жанна Георгіївна

ІІ

 

12

Маковська Дар`я Костянтинівна

11

Фізична культура

Ракова Жанна Георгіївна

ІІ

 

13

Маслова Діана Сергіївна

8-Б

Французька мова

Запорожець Ганна Миколаївна

ІІІ

 

14

Левіна Єлизавета Євгенівна

7-А

Хімія

Кукса Анна Володимирівна

ІІІ

 

15

Бондаренко

Іван Васильович

 

11

 

Хімія

Кукса Анна Володимирівна

ІІІ

 

16

Біологія

Бабкова Олена Олексіївна

ІІІ

 

17

Гридньова Галина Олегівна

11

Хімія

Кукса Анна Володимирівна

ІІІ

 

18

Чиховська

Дарина Сергіївна

9-Б

Англійська мова

Войтенко Тетяна Миколаївна

ІІІ

 

19

Нагорна

Анна Максимівна

9-Б

Англійська мова

Бєлан Наталія Станіславівна

ІІІ

 

20

Терещенко

Віктор Олегович

11

Англійська мова

Мовчан Юлія Валеріївна

ІІІ

 

21

Вареник

Аліса Вячеславівна

8-А

Географія

Гук Ірина Юріївна

ІІІ

 

22

Вітренко Стелла Олександрівна

8-А

Географія

Гук Ірина Юріївна

ІІІ

 

23

Маценко Вікторія Русланівна

8-А

Біологія

Бойко Людмила Миколаївна

ІІІ

 

24

Іса Алляудин Хамза

9-А

Біологія

Кузьменко Віра Анатоліївна

ІІІ

 

25

Ткачов

Даніїл Олександрович

11

Біологія

Бабкова Олена Олексіївна

ІІ

Запрошується

26

Ульянов

Єгор Сергійович

6-А

Математика

Попкова Світлана Іванівна

ІІІ

 

27

Балюк Марк Вікторович

6-Б

Математика

Попкова Світлана Іванівна

ІІ

 

28

Хмель

Анастасія Олексіївна

10-А

Екологія

Савіч Ірина Олександрівна,

Кузьменко Віра Анатоліївна

ІІ

Запрошується

29

Діденко Олександра Олександрівна

10-А

Трудове навчання

Немчина Дар`я Євгенівна

ІІІ

 

Обласний етап Всеукраїнських предметних олімпіад

1

Ткачов

Даніїл Олександрович

11

Біологія

Бабкова Олена Олексіївна

ІІІ

 

2

Хмель

Анастасія Олексіївна

10-А

Екологія

Савіч Ірина Олександрівна,

Кузьменко Віра Анатоліївна

ІІІ

 

3

Черняк Анастасія Вікторівна

9-Б

Українська мова

Довбня Надія Яківна

ІІІ

 

Конкурс-захист науково-дослідницьких робіт

МАН України

1

Куліковська

Єлизавета Дмитрівна

10-А

Біологія

Кузьменко В.А.

ІІІ

 

Поиск по сайту
Календарь
«  Октябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2020
Бесплатный хостинг uCoz