Категории раздела

Переможці конкурсів 2018-2019 н.р.

Переможці конкурсів 2018-2019 н.р.

ПІБ

Клас

Місце

Назва конкурсу

ПІБ вчителя, який підготував учня

Коваль Д.
Дьяченко І.
Примаков В.
Ажищенко Н.
Іса Омар
Швець Д.
Бунь В.
Тарасова Л.

11-А

ІІ

Турнір з настільної гри “100 років боротьби. Українська революція 1917-1921”

Одарюк О.М.

Дяк Данило (5-А)

Сагань Олександра (5-Б)

Абілов Алвір (6-А)

Тітова Олександра (6-Б)

Вареник Аліса (7-А)

Шинкаренко В. (7-А)

Онищенко Дарина (8-А)

Ніконенко Аделіна (9-А)

Романенко Павло (9-Б)

Бердніков Микита (9-Б)

Василенко Михайло (10)

Маковська Дар`я (10)

 

І

Районний етап Всеукраїнського фізукультурно-патріотичного фестивалю школярів України “Козацький гарт”

Ракова Ж.Г.

Співак Дар`я

4-Б

ІІІ

ІІ(районний) етап Міжнародного конкурсу з української мови і літератури імені Петра Яцика

Комшелюк І.Л.

Вялкова Марія

7-Б

ІІІ

ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка

Козирєва Ю.О.

Шевченко Анастасія

8-Б

ІІ

ІІ (районний) етап Міжнародного мовно-літературного конкурсу імені Т.Г. Шевченка

Довбня Н.Я.

Водолаз Тимофій 

2-А

І

І (районний) етап міського екологічного проекту «Екологічний вектор» у номінації «Екологічна листівка»

Тимченко Н.В.

Єфремова Міла

2-Б

І

І (районний) етап міського екологічного проекту «Екологічний вектор» у номінації «Екологічна листівка»

Винник-Константинова М.М.

Діденко Олександра

9-А

ІІІ

І (районний) етап міського екологічного проекту «Екологічний вектор» у номінації «Екологічний плакат»

Олійник Н.Г.

Абасова Аміна

7-Б

ІІ

Обласний фестиваль - конкурс патріотичної пісні та поезії

«Україна – це Ми»

Карван В.К.

Чеботарьова Ганна

9-А

ІІІ

Обласний фестиваль - конкурс патріотичної пісні та поезії

«Україна – це Ми»

Грушина А.О.

Карпенко Олександра

11-А

ІІІ

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу

Бойко Л.М.

Маковская Дар`я

10

ІІІ

Обласний етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАНу

Затєєва О.А.

Дівчата (списки у Лісічкіной В.М.)

 

ІІІ

Районний етап 73-ї обласної  спартакіади серед школярів з волейболу

Ракова Ж.Г.

Дівчата (списки у Лісічкіной В.М.)

 

І

 ІІ (районному) етап 73 обласної спартакіади серед школярів (стрит-бол)

Ракова Ж.Г.

Хлопці (списки у Лісічкіной В.М.)

 

І

 ІІ (районному)) етап 73 обласної спартакіади серед школярів (стрит-бол)

Ракова Ж.Г.

(списки у Лісічкіной В.М.)

 

ІІ

 ІІІ (зональному) етап 73 обласної спартакіади серед школярів (стрит-бол)

Ракова Ж.Г.

Швець Дар`я

11-А

Лауреат

Міський проект “Форум  соціальних ініціатив”

Бойко Л.М.

Швець Дар`я (Коваль Дар`я)

11-А

ІІІ

Міська учнівська екологічна  конференція

Бойко Л.М.

Александров Євгеній (7-Б)

Александров віктор (6-Б)

Таранець Владислав (6-Б)

Александрова Анжеліка (3-Б)

 

 

 

ІІ

Міські змагання з шахів “Біла тура — 2019” серед учнів закладів загальної середньої освіти м. Запоріжжя

-

Бойко Валентин

8-А

ІІІ

Міський конкурс творчих робіт з удосконалення фізичного демонстраційного експерименту

Чельцова Є.Ю.

Швець Дар`я

 

ІІ

Конкурс серед 8-11 класів “Одна планета -одне жовкілля” в межах міського екологічного проекту “Екологічний вектор”

Бойко Л.М.

Владимирова Дар`я

1-А

Дипломант

Міський заочний конкурс малюнків та плакатів з теми “Енергозбереження”

Ковальчук Т.В.

Зарицька Ірина

3-А

Дипломант

Міський заочний конкурс малюнків та плакатів з теми “Енергозбереження”

Бузган О.Ю.

 

Поиск по сайту
Календарь
«  Сентябрь 2020  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930
Архив новостей

Copyright СШ72 Запорожье ©2014 - 2020
Бесплатный хостинг uCoz